Rüyada bulgur görmek

Rüyada bulgur görmek , kesin kazanca , tükenmeyecek bir kaynağa , düzenli gelire delalettir. Bulgurun torbayla , çuvalla görünmesi çok büyük servete delalettir.

Rüyada bulgur yada pirinç pilavı görmek , düzenli ve tatmin edici bir gelire sahip olmaya delalettir.

Rüyada pilav görmek , bulgur yada pirinçle yapılmış yemekleri görmek , resmi bir kurumda makam sahibi olmaya yada bu konumdaki birinden ayrıcalık görmeye delalettir.

Rüyada bulgur ayıklamak , işleriniz yolunda giderken gelecek ii yatırım yapmaya , kendinizi sağlama almaya , zor günler için para ayırmaya delalettir.

Rüyada bulgur görmek , temel anlamı ile yorumlanmıştır , kısa şekilde kelimenin temel anlamının tabir edilmesi , rüyada görülen diğer öğe ve kavramların da yoruma katılmasını gerektirir.

Rüyalarda görülen nesne ve kişiler ne olursa olsun , görülen rüyalar bir bütün olarak ele alınmalı , görülen rüyadaki en baskın öğeden en belirsiz öğeye kadar anlamlandırılmaya çalışılmalıdır.

Rüyaları yorumlamaya başlamadan önce hayra ve iyiliğe çıkacağı düşünülmelidir.

Rüyalar , toplumların yaşam tarzına ve dini inanışlarına göre tarih boyunca farklı şekillerde yorumlanmış , kimi toplumlar , rüyaları uyarıcı bir mesaj olarak , kimi toplumlar ise rüyaları yaşadıklarımızın bilinçaltımızdaki etkisi olarak değerlendirmiştir.