Rüyada bulut görmek

Rüyada bulut görmek , çıkar ve menfaate , mal ve rızka , fayda görmeye , faydalanılacak kimselere delalettir.

Rüyada bulut gören kimse , çıkar sağlamak için çevresinde sevilmeyen bir kişi ile yakınlık kurar . Bulutu tuttuğunu yakaladığını gören kişi zengin olur.

Rüyada her tarafı bulutlarla kaplı görmek paranın çoğalmasına , para kazanacak yeni yollar bulacağınıza delalet eder. 

Rüyada bulutların hızla hareket ettiğini görmek  , rızkınızın bereketinin artmasına işarettir.

Rüyada gece görülen bulut , kendi çaba ve yetenekleriniz sayesinde desteğini alacağınız önemli bir devlet adamı yada patrona delalet eder. Gece bulut gören kişi , ilgilendiği bir kimseyi kolayca etkilemeyi başarır.

Rüyada gündüz görülen bulut , sizden övgü ile söz eden insanlar sayesinde önemli bir iş için adınızın geçeceğine , size kefil olan kimseler sayesinde özel ve heyecanlı bir iş yada ilişkiye başlayacağınıza delalettir. 

Rüyada beyaz bulut görmek , kıskandığınız varlıklı bir kimse sayesinde birçok imkan elde edeceğinize delalet eder. Siyah bulut , sözünü tutmayacak bir kimseye delalet eder.

Rüyada gri renkte bulut , çevrenizde bir süredir dolaşan bir kimsenin size niyetini belli edeceğine , aklınızı çelmeye çalışacağına ve kafanızın karışacağına delalettir.

Rüyada renkli bulutlar gören kimse , sonradan sahip oldukları ile çevresine gösteriş yapar.

Rüyada evin içerisinde bulut görmek , gösteriş yaparken aşırıya kaçıp çevrenizden tepki göreceğinize delalet eder.

Rüyada sokakların yolların bulutla kaplı olduğunu görmek , kendinizi riske atmadan başkalarını öne sürerek iş yapmaya , başkalarının sırtından riske girmeden para kazanmaya delalettir.

Rüyada bulut üzerinde oturmak , eski bir dostunuzun , ortağınızın yada sevgilinizin sizi kıskandığına delalettir.null

Rüyada bulutlara yükselmek , beklentilerinizden daha fazla edineceğiniz mal ve rızkın işaretidir.

Rüyada bulutların yandığını görmek , karşılaşacağınız bir haksızlık nedeni ile sizin için menfaatli olan bir işi yada kişiyi terk edeceğinize delalet eder.

Rüyada sadece bir evin üzerinde bulut olması o evde bolluk ve bereketin olacağına , bir eşya yada bir insanın üzerinde bulut olması , o eşyanın daha yenisinin alınacağına , o insanın gelirinin artacağına delalettir.