Rüyada burun görmek

Rüyada burun görmek , şartların düzelmesine , daha fazla kazanmaya , daha fazla rızka delalettir.

Rüyada burnunun kanadığını gören kişi başkasının hatası nedeni ile zarar görür ancak daha sonra durumun fark edilmesi ile zararını telafi eder.

Rüyada burunun kırılması , kopması yada parçalanması , sağlık sorunları nedeni ile gelecek planlarınızı bir süre erteleyeceğinize delalettir.

Rüyada kendi yada bir başkasının burnunun şişmesi , morarması yada ezilmesi , karşınıza çıkacak bir engeli avantaja çevirip yükselişe geçeceğinize delalettir. 

Rüyada burun karıştırmak , burnunu çubukla yada herhangi bir cisimle karıştırmak , varlıklı hale gelip eski dostlarınıza sırtınızı döneceğinize delalettir.

Rüyada burun kılı görmek , ihtiyacınız olmadığı halde para için olmadık işlere girişeceğinize delalettir.

Rüyada burnunun aktığını görmek , olağanüstü durumların sona ermesine , hayatınızın normal düzenine döneceğine işarettir. Burundaki sümük şartlar düzeldiğinde elde edeceğiniz mal ve mülkün habercisidir.

Rüyada burun tıkanması , bolluk içerisinde olacağınıza ancak  gelecek kaygısı ve korkularınız nedeni ile bu zenginliği doyasıya yaşayamayacağınıza delalettir.

Rüyada burunda yara , bere yada sivilce görmek , kısa sürede atlatılacak hastalıkların habercisidir.null

Rüyada burun ameliyatı olmak , kendinizi geliştirerek daha fazla kazanacağınıza  , çevrenizde daha etkili ve dikkat çekici bir konuma geleceğinize delalettir.

Rüyada buruna sinek , böcek , solucan yada herhangi bir hayvanın kaçması , şüpheye düşmeye , kararsız kalmaya delalettir. Burundan çıkan sinek , böcek yada hayvanlar , şüpheden kurtulmaya ve rahata ermeye delalettir.

Rüyada burnuna para , boncuk yada benzer şeyler kaçan kimse , düştüğü bir sıkıntıdan kurtulmak için eşyalarını satar . Burnundan para , boncuk yada farklı cisimler çıkan kimse , kaybettiği bir eşyasını yeniden bulur.