Rüyada buz görmek

Rüyada buz görmek ,arkadaş veya akrabalar arasındaki ilişkilere delalet eder.

Rüyada buz yemek , aile içinde size karşı çıkan , başarılarınızı kıskanan ve sizi sürekli engelleyen kişiler olduğuna , bu kişinin bir konuda size istemeden de olsa yardımının dokunacağına işarettir.

Rüyada buz kırmak , çıktığınız bir seyahatte veya resmi bir ortamda tanışacağınız güçlü kişiler ile tabir edilir.

Rüyada buz pisti , kalabalık ortamlarda görünüşünüz ve başarılarınızla konuşulacağınıza , özüldüğünüz ortamlarda sizikıskanan kişiler olduğuna işarettir.

Rüyada kar ve buz görmek , almış olduğunuz kararlar nedeniyle aile içinde sorunlar yaşanacağına fakat bir süre sonra tüm aile bireylerinin size destek vereceğine işarettir.

Rüyada sıcak suya buz atmak , koymak , gergin zamanlarda sakinleştirici taraf olacağınıza , kötü niyetli bir kimseyi kendisine farkettirmeden yanlış bir yola sevkedecğinize delalet eder.

Rüyada buzun erimesi , aileden sizi üzen kişilerin size son zamanlarda yakınlık göstereceğine ve bu kişiden iyilik göreceğinize veya bu kişiye iyilik yapacağınıza işarettir.

Rüyada buz üstünde yürümek , arkadaş ortamında sizi kıskanan ve sizin hakkınızda kötü düşünen kişiler ile arkadaşlığınızı bitireceğinize ve önünüzdeki engellerin kalkıp daha başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada küçük parçalar halinde buz görmek , planlamış olduğunuz düşüncelerinizin hız kazanacağına ve beklendiği süreden önce gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada büyük parçalar halinde buz görmek , yeni katılacağınız bir aile veya arkadaş ortamında ilk zamanlar bazı kimseler ile sorunlar yaşasanızda , kısa zamanda sorunların bitip  o kişilerle iyi iletişim kuracağınıza delalettir. Buz kalıpları yahut buzdağı görmek ,  bazı tabirlerde bencilce kendinize ayıracağınız mal , mülk yada paraya delalet eder.

Bardakta veya herhangi bir içeceğin içinde buz görmek , aile içinden fakat yakın olmadığınız yaşlı bir kimsenin size bir konuda tavsiye vereceğine ve bu tavsiye ile elinize az da olsa para geçeceğine işarettir.
null

Buz üzerinde yatmak , kırgınlıkların ve küslüklerin son bulacağına , buzun üzerinde oturmak , aile veya arkadaş ortamında tanışılacak bir kimsenin yardımına , buz üzerinde uyumak ise , aile içinde duyulacak , eğitim veya işinizle alakalı hayırlı haberlere işarettir.

Buz kalıbında buz görmek , zorda kalınca kullanacağınız bir sır edinmeye , zor günlerde imdadınıza yetişecek maddi bir desteğe delalettir.

Elinde buz görmek aileye sonradan katılan bir kimse ile aranızda bir konuşma geçeceğine ve bu konuşmanın evlilik , aşk , iş veya eğitim hayatınızı maddi yönden olumlu etkileyeceğine delalet eder.