Fisher Price Eğitici Köpekçik (6-36 Ay)

Sarp’ın asla sıkılmadığı oyuncağı diyebilirim 😊 sürekli gözünün önünde, elinden tutup bana getiriyor, eline, kulağına basmamı istiyor 😊 artık kendi de basabildiği için çok daha keyifle oynuyor😇

Bebeklerin ince motor gelişimlerini ve duyusal becerilerini geliştiriyor.

Renkleri, sayıları, alfabeyi, hayvanları, vücudun bölümleri, günlük yapılan rutin aktiviteleri eğlenceli şarkılar ve kelimelerle öğretiyor.

Kırmızı elim nerede? Ayağımı bulabilir misin? Gibi sorular soruyor ve çocuğunuzun bu şekilde öğrenmesine yardımcı oluyor.

3 seviyesi var.

1. Seviye KEŞFETME ;

Kırmızı el, yeşil ayak, mavi kulak gibi cümlelerle renkleri, vücudun organlarını öğretiyor. Renklerle ve vücudun organları ile ilgili şarkılar söylüyor.

2. Seviye TEŞFİK ETME

Yeşil ayağımı bulabilir misin? İki kulağım var, hadi birlikte sayalım ; 1-2. Şeklinde konuşarak çocuğu oyuna dahil ediyor.

3. Seviye TAKLİT ETME

Filler gibi ayaklarını yere vur, Rap Rap Rap. Arı gibi vızılda, aslan gibi kükre gibi talimatlar vererek taklit yeteneğini güçlendiriyor.

Köpekçiğin bir yerine bastığınızda kalbi farklı renklerde yanıyor. Çocukların çok hoşuna gidiyor.

Sarp en çok alfabe, eğer sende mutluysan alkışla, hayvanları taklit etme ve kırmızı balık şarkısını çok seviyor bu sıra.

Ayrıca sürekli kalbine basıyor ve ışık yandığını görünce heyecanlanıyor.

Fisher Price Eğitici Köpekçik 6-36 ay arası çocuklar için yazıyor kutusunun üzerinde. Ama siz doğduğunda alın😊 şarkılarını siz çalın ona uzaktan gösterin, büyüdüğünde keyifle oynayacağı bir köpekçik 😍

Keyifli oyun zamanları dilerim miniklere ♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir