Munchkin Mucize Akıtmaz Alıştırma Bardağı 266Ml

Munchkin markası zaten çok kaliteli bulduğum, tasarımları hoşuma giden bir marka. Bu bardak tam da almayı düşündüğüm dönemde yakın bir arkadaşımdan hediye geldi♥️

Sarp’a ilk verdiğimde anında mantığını çözdü ve içmeye başladı, o kadar çok şaşırdım ki hemen alışmasına, ben içmeyi öğretmek için biraz uğraşırım sanıyordum ? çocuklar gerçekten anında anlıyorlar herşeyi ??

Doğa dostu bir ürün. Ambalajı ve ürünün kendisi geri dönüştürülebilir ?? BPA içermiyor. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabileceği yazıyor ambalajının üzerinde ama ben hep elimde yıkıyorum ?

360derece kenarlar bardağın heryeriden çocuğun içmesini sağlıyor. Ağzına alıp kenarına hafif bastırması yeterli hemen su geliyor. Ama çocuk bıraktığında su akması anında kesiliyor. Kesinlikle akıtmıyor ??en sevdiğim özelliği bu oldu, çünkü diğer sulukları kullanırken evin heryeri su oluyordu ?

Sevdiğim ve hayran kaldığım bir başka konu ise soyu tükenmekte olan kritik türler için farkındalık yaratmak ve onları korumak amacıyla üretilmiş ♥️ ve satın alındığında çocuklarımız adına Munchkin kuruluşlara bağışta bulunmuş ?

Üzerinde baskısı olan hayvanlar soyu tükenmekte olan hayvanlar, bizde ki kutup ayısı. Başka modelleri de mevcut.

Çocuğunuz bardakla içmenin mantığını öğrensin, su akıtmasın, bir de doğa dostu bir ürün arıyorsanız gözüm kapalı tavsiye ediyorum. ♥️