ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ABA / KUMAŞ GÖRMEK

    Rüyada aba görmek , yeni kişilerle tanışmaya veya beklentilerin yakın zamanda sonuçlanacağına işarettir. 

Rüyada aba giydiğini görmek , temizliğe, hayatının düzene gireceğine yorumlanır. Abayı başka bir kimsenin giydiğini görmek hayatınızı düzene sokacak insanlarla tanışacağınıza delalet eder.

Yeni aba aldığını görmek , hayırlı bir yolculuğa delalettir. Size birinin aba aldığını görmek aileden yakın olduğunuz bir kişi ile yapacağınız bir yolculuk sırasında tanışacağınız insanlara delalet eder.

Yeşil aba aldığını görmek , işinizdeki başarılarınızla yükseleceğinize ve maddi yönden rahatlayacağınıza işarettir.

Başka bir kimseye aba hediye ettiğini görmek , beklemediğiniz bir kimseden iyilik göreceğinize işarettir.

Fakir bir kişiye aba aldığını görmek , işte yükseliş göstereceğinize ve bu konuyla alakalı konuşulacağınıza delalettir. Fakir bir kişi size aba alıyorsa , gösterdiğiniz başarılar nedeniyle kıskanıldığınıza ve bazı arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına işarettir.

Abasını çıkardığını gören kimse ise , işlerinde maddi konuda sorunlarla karşılaşır , fakat kısa süre içinde bir yakınından alacağı para sayesinde sorunlarından kurtulur.

Abasının yırtıldığını, kirlendiğini ve bunun üzerine üzüldüğünü görmek , sevinçli bir haberle ya da bir olayla karşılaşacağınıza ve bu haberin ailenizdeki yaşanan sorunları çözeceğine yorumlanır.

Abanın yandığını görmek , mülk sahibi olunacağına işarettir. Abayı yakmak , yeni bir mülk alacağınıza fakat kısa zamanda elinizden çıkaracağınıza delalet eder.

Abasıyla temiz suya girdiğini gören kişinin , engellerinin ortadan kalkacağına ve her konuda başarı göstereceğine işarettir.

 

Abasıyla kirli suya düştüğünü gören kişi yakın çevresinden iyilik görür.

Abasını başka birine verdiğini görmek , aile içinde sorunların ortadan kalkacağına ve aileye kan bağınız olan yeni bir ferdin katılacağına işarettir.

Abasını yıkayan kişi sıkıntılarından kurtulur. Abayı başka bir kişi yıkıyorsa arkadaşınızın sıkıntısına yardımcı olacağınıza delalet eder.

Abasının o kişiyi uçurduğunu görmek iyi bir yerden toplu bir para geleceğine ve bu paranın hayırlı bir yerde kullanılacağına işarettir. 

 

 www.tabirdot.com