ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ABAJUR GÖRMEK

    Rüyada abajur görmek , aydınlanmaya , yeni fikirlere , yeni işlere delalet eder.

Rüyada abajurun yanması , aile büyüğünüzün bir fikri ile iş kuracağınıza ve işinizi büyüterek kısa süre içerisinde kar ederek elinizden çıkaracağınıza delalettir.

Rüyada abajurun bozulduğunu görmek , işi yolunda gitmeyen bir dostunuzdan bir iş devralarak işleri toparlayacağınıza ve bu iş sayesinde maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada abajur yapmak , abajuru süslemek , partnerinizle yapacağınız şehir değişikliğine ve bu değişikliğin hayatınızdaki sorunları ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada abajur satın almak , okul veya iş değişikliği yapacağınıza , bu değişikliğe ilk zamanlar alışamasanız da daha sonra uyum sağlayacağınıza işarettir.

Rüyada abajur satmak , yeni tanışacağınız kişilere ve bu kişilerin aklınızı kurcalayan bir konuda size karşılık bekleyerek yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada abajuru atmak , arkadaşlarınızla aranızda ki sorunları kendi içinizde çok büyüttüğünüze ve gereksiz yere kendinizi yıprattığınıza , kısa sürede sorunların biteceğine ve arkadaşlarınızla aranızın düzeleceğine işarettir.


Ayaklı abajur görmek , kısa sürede devlet dairelerinden birinde bir işiniz olacağına ve bu işin sizin için hayırlı sonuçlanacağına delalet eder. Uzun abajur görmek , isteklerinizin gerçekleşmesinin kısa sürede hız kazanacağına ve bu isteklerin sonuçlanması ile maddi yönden rahatlayacağınıza yorumlanır.

Eski abajur görmek , kendinizi geliştireceğinize ve bu sayede yaşam kalitenizin artacağına bununla birlikte maddi yönden rahat edeceğinize delalet eder.

 

 www.tabirdot.com