ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ABDEST ALMAK GÖRMEK

    Rüyada temiz, berrak bir suyla abdest aldığını gören kişinin , amacına ulaşmasına ve parasal konularda sıkıntıların geçmesine işarettir.

Kişi abdestini yarım bıraktığını görürse , amacına ulaşmak için zaman olduğuna işarettir.

Rüyada abdest alamadığını gören kişi , değerli bir eşyasını kaybedeceğine ve kısa süre içinde hiç ummadığı bir yerden o eşyayı bulacağına delalettir.

Rüyada abdest aldıktan sonra namaz kılan kişi , parasal konudaki tüm sıkıntılı , üzüntülü ve olumsuz olaylarından kurtulur , maddi açıdan rahatlar.

Rüyada başka bir kişinin abdest aldığını gören kişi , borcunu ödeyeceğine ve rahata kavuşacağına yorumlanır.

Hasta bir kişinin abdest aldığını gören kişi , eşinden ayrılır , fakat bu durumdan sonra önünde ki engeller ortadan kalkar ve yaptığı işlerde başarı gösterir. Rüyayı gören kişi bekâr ise sevdikleri ve yakınlarından iş nedeniyle kısa bir süre uzaklaşır.

 


Rüyada sıcak su ile abdest almak , sağlıkla ilgili para harcanacağına ve sağlık sorunu yaşayan kişinin rahatsızlığından kurtulacağına işarettir.

Soğuk su ile abdest aldığını görmek , üzüntü , keder ve fakirlikten kurtulunacağına işarettir.

Rüyada camide abdest aldığını görmek , arkadaşları tarafından konuşulduğuna fakat bu konuşmaların iyi yönde olduğuna yorumlanır.

Abdest alırken suyun kesildiğini görmek , işinizdeki veya okulunuzda ki başarılarınızın artacağına ve kendinizi bu sayede ön planda tutulacağınıza işarettir.

 www.tabirdot.com