ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AÇACAK GÖRMEK

       Rüyada açacak görmek ev değişikliğine veya evinize alacağınız bir eşyaya yorumlanır.

Rüyada açacak ile bir şişe veya içecek açmak iş veya okul konusuyla alakalı kalıcı olarak başka bir şehre taşınacağınıza delalet eder.

Rüyada  açacağı satın almak   elinize   geçecek bir miktar   para   ile  evinize alacağınız  eşyalara işarettir.

Açacak satmak biriktirmiş olduğunuz bir miktar para ile bir mülk alacağınıza ve bu mülkü ileriki zamanlar da gelir amaçlı kullanacağınıza yorumlanır.

Rüyada açacakla şişeyi açamadığınızı veya açacağın açmadığını görmek , almış olduğunuz mülk veya evinize almış olduğunuz pahalı bir eşyanın borcunu ödemekte zorlanacağınıza ancak kısa süre içinde hayırlı bir yerden elinize para geçeceğine ve bu para ile borcunuzu ödeyeceğinize işarettir.

 

Rüyada farklı şekil ve büyüklükler de açacak görmek hayırlı bir yerden toplu bir para alacağınıza veya paranızı hayırlı bir yere harcayacağınıza yorumlanır.

 

Açacağın şişeyi açarken ses çıkardığını görmek evinize parasal konuda katkı sağlamak için ek işlere başvuracağınıza işarettir.

Rüyada açacağı kaybetmek kısa sürede daha iyi bir binaya veya daireye taşınacağınıza , tanışacağınız yerde tanıştığınız kişilerle ilk zamanlar anlaşamasanız da daha sonra aranızın iyi olacağına delalettir.

Rüyada açacağı kaybedip bulduğunu görmek , kaçan bir fırsatın yeniden karşınıza çıkacağına delalettir.

 

 

 

 www.tabirdot.com