ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AÇELYA GÖRMEK

   Rüyada açelya çiçeği görmek rahatlamaya , yeni kararlara , güzelliklere delalettir.

Rüyada açelya satın almak kendinize nefes alacak zaman , ortam yaratmanız gerektiğine , işinizden , okulunuzdan veya ailenizden bir süre uzaklaşmanız gerektiğine , bu sayede yeni kişilerle tanışıp , yeni arkadaşlıklar edineceğinize işarettir.

Rüyada açelya satmak karşınıza çıkacak bir kişi ile aranızda bir ilişki olacağına ve bu ilişkinin evlilikle sonlanacağına veya o kişiden parasal konuda yardım göreceğinize delalet eder.

Rüyada açelya yetiştirmek kısa zamanda okul veya iş hayatınızda yaşayacağınız değişikliklerin herkesin hayrına olacağına , bu değişikliklere kısa zaman da ayak uyduracağınıza yorumlanır.


Geniş bir alana açelya dikmek ve orada yetiştirmek bazı konuları başarmanız için bir adım atmanız gerektiğine , bu sayede başarılarınızla hem ailenizi hem de kendinizi gururlandıracağınıza işarettir.

Farklı renklerde açelya görmek bazı konuları zamana bırakmanız gerektiğine ve bu konunun olması için çok üstüne düşmemeniz gerektiğine delalettir.


Rüyada açelya yetiştiren , sulayan birini görmek , aile büyüklerinden alacağınız öğütlere dikkat etmeniz gerektiğine ve aile büyüklerinizin ilişkiniz ile alakalı bir konuda yardımlarının dokunacağına işarettir.

Rüyada açelyanın solduğunu görmek , faydası dokunmayacak yardım almaya delalettir.

Rüyada açelya satmak , yakın zamanda karşınıza çıkacak bir kişi ile aranızda bir ilişki olacağına ve bu ilişkinin aileniz tarafından ilk zamanlar kabul edilmeyeceğine delalettir.

 

 


 

 www.tabirdot.com