ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ACUR GÖRMEK

    Rüyada acur görmek sağlıkla alakalı konuların habercisidir. Sağlık sorunlarının iyi veya kötüye gittiğine delalet eder.

Rüyada acur soyduğunu görmek sağlığınızın veya aile içinden bir kimsenin sağlığının ilerleyen zamanlarda olumlu yönde gelişeceğine delalettir.

Rüyada acur yemek yakın zamanda ufak bir kaza geçireceğinize fakat durumunuzun iyi olacağına işarettir. Eğer acuru başka birisi yiyorsa bir yakınınızın sağlık sorununa veya hastane işlerinde o kişiye yardımcı olacağınıza delalettir.

Rüyada acur satın almak son zamanlarda sağlık konularında şanslı olduğunuza , rahatsızlığınız varsa düzeleceğine işarettir.

Rüyada acur satmak kilonuz konusunda sorun yaşayacağınıza , bu nedenle yediğiniz besinlere dikkat etmeniz gerektiğine delalettir.

Ham acur görmek aile içinden sağlık sorunu yaşayan bir kişiye yardımcı olacağınıza ve bu kişinin kısa zaman içerisinde sağlığına tekrar kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada acur yetiştirdiğini görmek yakın zamanda hastane ile alakalı elinizden bir miktar paranın çıkacağına işarettir. 

Rüyada acurun çürüdüğünü veya tadının acı ve kötü olduğunu görmek arkadaşınızın sizden sağlık konusuyla alakalı borç isteyeceğine işarettir. 

Rüyada mevsiminde acur satın almak veya yemek sizin bir arkadaşınızdan sağlığınızla alakalı para isteyeceğinize delalettir.

Rüyada acuru dilimlediğini görmek sağlık sorunlarınızı yakınlarınızın size verdiği moral ve destekle yeneceğinize ve sizi hiç yalnız bırakmayacaklarına yorumlanır.


 

  

 

 www.tabirdot.com