ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ADA GÖRMEK

   Rüyada ada görmek , arkadaş ve akraba ilişkilerine delalettir.

Rüyada ada ve deniz görmek , arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunları kısa süre içinde aşacağınıza işarettir. Ada ve denizde bir kimseyi veya kendiniz görüyorsanız , bir kimseye arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlar sebebiyle yardımcı olacağınıza işarettir.

Rüyada ada satın almak , aile içinde duyulacak hayırlı haberlere ve bu haberlerin sizin yaşamınızı maddi yönden iyi şekilde etkileyeceğine delalettir. 

Adada yüzdüğünü görmek , aile büyüklerinizi ziyaret edeceğinize ve bu ziyaret sırasında konuşulacak hayırlı konulara yorumlanır. Adada yüzen birini görmek , aile büyüklerinizin size verdiği bir fikir sayesinde ev içinde bazı değişiklikler yapacağınıza ve bu değişimin size iyi geleceğine delalettir.

Rüyada adada dolaşmak , yatılı misafire delalet eder. Adada dolaşan birini görmek , arkadaşlarınızla konuşacağınız ve yapacağınız bir organizasyona ve bu organizasyon sırasında tanışacağınız kişilere işarettir.

Rüyada adaya gitmek , sahip olduğunuz paranızı veya bir malınızı akrabalarınızdan bir kimse ile paylaşacağınıza işarettir.

Issız adada kaldığını görmek , aile içinde yaşadığınız maddi konudaki tartışmaların elinize geçecek para sayesinde son bulacağına yorumlanır.

 

 

 

 

 

 

 www.tabirdot.com