ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ADET GÖRMEK

    Rüyada adet olmak , paylaşılamayan insan olmaya , mutlu bir evliliğe , rahatlamaya ve şaşırmaya delalettir.

Rüyada adet olduğunu gören kimse , aşk hayatında paylaşılamayan kişi olur ve birçok kişinin kendisi için rekabete girdiğine şahit olur. Adet olmak bazende birçok yerden alınacak çekici tekliflere delalet eder.

Rüyada adet kanı görmek , kanın çokluğu nispetince ayaklarınızın altına serilecek zenginliğin müjdecisidir.

Rüyada adet olduğunu ve bu halde namaz kıldığını , ibadet ettiğini gören kimse , farklı kişiler tarafından kendisine yapılan baş döndürücü teklifler arasından seçim yapmakta zorlanır.

Rüyada adet olan birini görmek  , size karşı zaafı olan bir kişi tarafından size sunulacak zenginlik ve bolluğun habercisidir. Adet olan bir erkek görmek , ahlak dışı bir teklif almaya delalettir.

Rüyada adet olduğunu ve bu halde cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse , uzun zamandır tanıdığı ancak sevmediği bir insanla yakınlaşmaya başlayıp bu kişi ile duygusal bir bağ kurar. Adet halinde birisiyle cinsel ilişkiye gimek , uzun zamandan bu yana sizi meşgul eden bir sorunun bir anda ortadan yok olmasına delalettir.

Rüyada adet kanını temizlemek , kanı yıkamak , aşırı ilgiden sıkılmaya , sebepsiz yere duyduğunuz iltifat ve övgülerden bunalıp bir süre kendinizi eve kapatacağınıza delalettir.

Rüyada adet bezi görmek , mutlu bir evliiğin yada sıkıntısız bir aile yaşamının habercisidir. Adet bezi temiz ise başka kimselerin müdahalesi ile doğruları bulup hayatınıza yön vereceğinize , adet bezi kirli ise kararlarınızı kendiniz vererek mutlu bir yaşam süreceğinize delalettir.

Rüyada adet olamadığını yada adet ağrısını çektiğini gören kimse , kararsız kaldığı için önüne çıkan bazı seçenekleri kaybeder ve kalanla yetinmek zorunda kalır.


 

 www.tabirdot.com