ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ADLİYE GÖRMEK

    Rüyada adliye görmek , helalleşmeye , kendini ifade etmek için fırsat bulmaya , ilgi duyduğunuz kişi ile şans eseri aynı ortamda bulunmaya delalettir.

Rüyada adliyede çalışmak , yeteneklerinizi göstermek için fırsat bulacağınıza , sevdiğiniz kişiden cesaret verici sözler duymaya , konumunuzun şimdiki halinden daha iyi hale gelmesine , tesadüfen gerçekleşecek hoş bir karşılaşmaya delalettir.

Rüyada adliye binası görmek , uzlaşmaya , anlaşmaya varmaya , sulhe delalettir.

Rüyada adliye görmek , temel anlamı ile yorumlanmıştır , kısa şekilde kelimenin temel anlamının tabir edilmesi , rüyada görülen diğer öğe ve kavramların da yoruma katılmasını gerektirir.

Rüyalarda görülen nesne ve kişiler ne olursa olsun , görülen rüyalar bir bütün olarak ele alınmalı , görülen rüyadaki en baskın öğeden en belirsiz öğeye kadar anlamlandırılmaya çalışılmalıdır.

Rüyaları yorumlamaya başlamadan önce  hayra ve iyiliğe çıkacağı düşünülmelidir.

Rüyalar , toplumların yaşam tarzına ve dini inanışlarına göre tarih boyunca farklı şekillerde yorumlanmış , kimi toplumlar , rüyaları uyarıcı bir mesaj olarak , kimi toplumlar ise rüyaları yaşadıklarımızın bilinçaltımızdaki etkisi olarak değerlendirmiştir. 


 

 www.tabirdot.com