ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AĞAÇ GÖRMEK

   Rüyada ağaç görmek ,  kötü günlerin ardından yaşanacak iyi günlere delalettir.

Yaprağı az olan ağaç görmek , bereket ve bolluğa ve beklenmedik bir yerden gelecek olan paraya işarettir.

Gür yapraklı, büyük ağaç görmek , sağlık sorunlarınızı aşacağınıza ve uzun yıllar sağlıklı ve huzurlu yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada çınar, servi , selvi gibi ağaçlar görmek , yüksek makama erişmeye ve bu olaydan sonra çevredeki kişiler tarafından saygı görmeye , iltifat edilmeye yorumlanır.

Rüyada ağaç diktiğini görmek , akrabalar arasında yakın gördüğünüz bir çocuğun veya kendi evladınızın hayırlı haberlerini alacağınıza işarettir. 

Rüyada ağaç kestiğini veya bir başkası tarafından kesildiğini görmek , evlilikteki sorunların bir kimse sayesinde son bulacağına ve aile ortamının huzurlu olacağına işarettir.

Ağacın gökyüzüne uzandığını ve sonunu görememek , bir toplulukta edinilecek sırra, ağacın köklerinin etrafa yayıldığını görmek kendi hakkında bir sırrın ortaya çıkacağına yorumlanır.

Ağacın dallarından meyvelerinin sarktığını görmek , zahmetsizce elde edilecek bir kazanca ve bu kazancın kısa süre içinde elden çıkacağına , ağaca tırmanıp meyve bulamadığın görmek , zorlukla elde edilecek bir kazanca ve bu kazanç ile yapılacak hayırlı bir olaya veya alınacak bir eşyaya delalettir.

 

Ağacın kesildiğini görmek , eğitim ve iş konusunda sorunlar yaşanacağına fakat u sorunların zamanla kendiliğinden hallolacağına işarettir.

Büyüklü küçüklü ağaçları sırasıyla görmek , hayatınızda huzur yaratacak yeni bir kimse ile tanışacağınıza ve bu kişi ile duygusal bir birliktelik yaşayacağınıza işarettir. 

Ağacın dalında kalmış bir kedi veya köpek görmek , huzura , engellerin ortadan kalkacağına delalettir.

 

Rüyada farklı renklerde yaprakları olan ağaçları görmek , evinizdeki veya şahsi bir eşyanızı yenilemeye veya elden çıkarmaya işarettir.

 

 

 www.tabirdot.com