ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AĞAÇKAKAN GÖRMEK

    Rüyada ağaçkakan görmek yaşanacak olan hayırlı olaylara veya karşınıza çıkacak hayırlı kişilere delalettir.

Ölü ağaçkakan parasal konuda sıkıntı yaşayacağınıza fakat karşınıza çıkan veya aile içinden sizin iyiliğinizi düşünün bir kimse sayesinde sıkıntılarınızın hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada ağaçkakanı öldürmek , avlamak evinize gelecek olan misafirlere ve sizinle alakalı hayırlı işlere , yeniliklere delalet eder.

Rüyada ağaçkakanın saldırması arkadaşlarınızla aranızın bozulacağına fakat bu olayın sizin için daha iyi olacağına ve önünüzde ki engellerin kaybolacağına yorumlanır.

 

Rüyada ağaçkakan beslemek size verilen bir işi zamanın da ve sorunsuz bir şekilde teslim edeceğinize , yaptığınız iş sayesinde elinize bir miktar paranın geçeceğine delalettir.

 

Ağaçkakanın yaralandığını görmek bulunacağınız kalabalık bir ortamda tanıştığınız bir kişinin size şans getireceğine , o kişinin sayesinde okul veya iş konusun da yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada ağaçkakan görmek yaşanacak olan hayırlı olaylara veya karşınıza çıkacak hayırlı kişilere delalettir.


Rüyada ağaçkakan ile konuşmak hayırlı bir okul veya iş değişikli yapacağınıza ve o ortam da tanıştığınız kişilerin size çok yararları olacağına yorumlanır. 

  

 

 www.tabirdot.com