ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AHŞAP EV GÖRMEK

    Rüyada ahşap ev görmek iyi sonuçlar doğuracak yanlış anlaşılmalara , suçlamalara , suçlanmalara veya tam tersine takdir edilmeye , birilerinin sizinle gurur duymasına delalettir.

Rüyada ahşap evde kaldığınızı görmek ilişkiniz de sorunlar yaşanacağına ve karşı tarafın sizi yanlış anlayacağına işarettir.

Bir başkasının ahşap evini görmek yeni tanıştığınız kişilere ön yargı ile yaklaşıp suçlamamanız gerektiğine delalet eder.

Ahşap ev yaptırmak aklınızda bazı soru işaretleri olduğuna ve bu soru işaretlerini partneriniz yardımı ile çözeceğinize yorumlanır.

Ahşap evi temizlediğinizi görmek kalabalık bir grubun içine gireceğinize , ilk zamanlar kendinizi yalnız hissetseniz de yeni kişilerle tanıştıkça ortama alışacağınıza işarettir.

Ahşap ev satın almak size verilen bir görevin üstesinden geleceğinize fakat bazı eksikler nedeniyle zor durumda kalacağınıza işarettir.

 

Ahşap ev sattığınızı görüyorsanız iş veya okul hayatınızda gösterdiğiniz başarılarınızla ailenizi gururlandıracağınıza delalet eder.

Eski ahşap ev görmek ailenizden küçük yaştaki bir kız çocuğu ile bir konuşma yapacağınıza ve bu konuşmanın fikirlerinizi bazı yönlerden değiştireceğine yorumlanır.

Rüyada yeni , şık ahşap ev görmek partnerinizin iş nedeniyle seyahate çıkacağına ve bu seyahat sonun da elinize toplu bir paranın geçeceğine veya eşinizin işinde terfi alacağına işarettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com