ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AKBABA GÖRMEK

   Rüyada akbaba görmek , olacak tartışmalara ve yanlış anlaşılmalara ve kazanılacak paralara delalet eder.

Rüyada akbaba öldürmek , kazanılacak galibiyetlere ve hırsla yapılacak başarılı işlere yorumlanır.

Akbaba saldırması , yanlış anlaşılmalara veya yakın bir kimsenin sözüne gereksiz yere alınacağınıza işarettir.

Rüyada akbaba sürüsü görmek , aile içinden para alışverişi yapacağınız bir kimseye delalet eder. Akbaba sürüsünü insanlar arasında veya bir evde görülüyor ise , maddi konuda sıkıntı yaşayan bir kimseye yardımcı olacağınıza işarettir.

Rüyada akbabanın gagaladığını veya sizi ısırdığını görmek , katılınacak bir organizasyona ve bu ortamda karşılaşacağınız önemli kişilere işarettir. Akbabanın bir başka kimseyi gagaladığını görmek , yeni tanışacağınız kişilere delalettir.

Rüyada akbaba eti yemek , partnerinizle yaşayacağınız ufak tartışmalara veya kırgınlıklara işarettir. Akbaba eti yiyen birini görmek , yaşanan tartışmaların son bulacağına delalettir.

Akbabanın üstüne binip uçtuğunu görmek , sahip olacağınız bir mülk veya ev içinde kullanılacak pahalı ve değerli bir eşyaya delalettir. Akbabanın üstünde bir kimse görmek , elinize geçecek hayırlı paralara delalettir.

Bir kimsenin size akbaba vermesi , yaşadığınız mutsuz ve huzursuz zamanların geride kalacağına ve mutlu , huzurlu ve rahat günler geçireceğinize işarettir. Akbaba veren kişiyi tanıyorsanız , yaşamınızda ki engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

 

Sizin bir kimseye akbaba vermeniz , yaşayacağınız kayıpların sizi biraz sarsacağına fakat bu süreci kısa süre içinde kolaylıkla atlatacağınıza yorumlanır. Akbaba verdiğiniz kişiyi tanıyorsanız , kazanacağınız kişilere ve size karşı kırgınlık duyan kişilerle aranızın düzeleceğine yorumlanır.

 

Rüyada akbaba yavrusu görmek , sabra ve bu sabrın sonun kazanılacak paralara veya hayırlı iş ve haberlere delalettir.

 

Rüyada akbabanın sesini duymak , beklenmedik ve size yakın olmayan bir kimseden gelecek olan haber ile mutlu olacağınıza ve bu haber sayesinde yapacağınız işlere delalettir.

Akbaba ile konuşmak , isteklerinizin veya yapacağız işlerinizin hız kazanacağına ve yaşanacak olaylar sonucunda hayatınızdaki kötü kişi , olay ve durumların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada akbabayı elinde tuttuğunu görmek , kısa zamanda kazanacağınız ve hayırlı yerlerde kullanacağınız paralara işarettir.

 

 www.tabirdot.com