ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ALYANS GÖRMEK

   Rüyada alyans görmek , aile içindeki iletişimlere , kazanılacak , sahip olunacak para veya eşyalara işarettir.

Rüyada alyans takmak , bazı arkadaşlarınızın sizi yapacağınız işlerde engellediğine ve bu arkadaşlarınızla aranıza mesafe koyacağınıza işarettir.

Evli bir kişinin rüyasında alyans görmesi , aile yaşantınızda yaşanılan sıkıntıların son bulacağına ve aile bireyleriyle iletişiminizin daha iyi olacağına yorumlanır.

Bekar bir kişinin rüyada alyans görmesi , kısa süre içinde o kişinin evleneceğine veya yakın bir arkadaşının evlilik haberini duyacağınıza işarettir.

Alyans takmak , isteklerinizi kısa süre içinde gerçekleştireceğinize ve işlerinizde başarı göstereceğinize delalettir. Alyans takan birini görmek , aile içinden bir kimsenin okul veya iş hayatında gösterdiğin başarı nedeniyle gururlanacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada alyans çıkarmak , kazanacağınız paralara ve bu paralar sayesinde yapacağınız seyahatlere delalettir.

Rüyada alyans kırılması , hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve sıkıntılı zamanlar geçireceğinize işarettir.

Alyans satın almak , yeni işe ve bu işte gösterilen başarılar sayesinde kazanılacak paralara yorumlanır. 

Rüyada alyans satmak , aile büyüklerinizin size kısa süreliğine devredecekleri bir işe ve bu işte göstereceğiniz başarılara delalettir.

Alyansın kaybolması veya kaybetmek , sahip olacağınız değerli eşyalara delalettir. Alyans aramak , kısa süre içinde alacağınız pahalı bir eşyaya işarettir. 

 

Alyans bulmak , evinizde yapacağınız değişiklikler nedeniyle harcayacağınız paralara delalettir.

Rüyada alyans düşürmek , partneriniz ile yapacağınız keyifli sohbetlere veya neşeli anlara delalettir.

Rüyada alyans hediye edilmesi , arkadaş çevrenizde dış görünüşünüz ve ilişkiniz ile ön planda olacağınıza ve uzun süre konuşulacağınıza işarettir.

Rüyada alyans takıp çıkarmak , bir kimse ile çıkacağınız uzun bir yolculuğa ve bu yolculuk sırasında tanışacağınız kişilere işarettir.

 

 

 www.tabirdot.com