ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AMBULANS GÖRMEK

    Rüyada ambulans görmek , kuralları çiğnemeye , isyankar bir kimseye , kanun dışı işlerle uğraşmaya delalettir.

 

Rüyada ambulans yada hasta taşınan bir araç görmek , başınıza gelen sıkıntıları sebep göstererek etik olmayan yollardan ilerleyeceğinize , kuralları kendinizin koyacağına delalettir.

Rüyada ambulans aramak yada ambulans çağırmak ,  insanları kandırarak ön plana çıkacağınıza ancak kimsenin sizin oyununuzu fark etmeyerek fazlasıyla takdir toplayacağınıza delalettir.

Rüyada ambulans süren kişi , aykırı hareketler içerisine girer ve kendi bildiğini okur. Birçok insanı peşinden sürükler. Ambulansı bir yakınının sürdüğünü gören kişi , sahip olduğu bir malı yada kişiyi elinde tutabilmek için , hileli bir yola başvurup başarılı olur.

Rüyada ambulansa binerek dolaştığını , gezdiğini gören kişi , insanların zaaflarından yararlanarak kendine çıkar sağlar.

Rüyada ambulans sesi duymak , yaptığınız işlerde rehavete kapılmamanız gerektiğine , kusursuz planlarınızda bile insanların hatalarınızı bulmak için gözlerini üzerinize diktiklerine delalettir.

Rüyada ambulans içerisinde hasta görmek , önünüze çıkan bir engeli zor kullanarak aşacağınıza , yada hileli bir yoldan düşmanınıza galip geleceğinize delalettir.

  www.tabirdot.com