ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AMPUL GÖRMEK

   Rüyada ampul görmek , kazanılacak paralara fakat bu paraların kısa süre içinde elden çıkacağına işarettir.

Rüyada ampul yakmak , kaybolmuş bir eşyanızı size yardım edeceğini beklemediğiniz bir kimse sayesinde bulacağınıza delalettir.

Rüyada ampul satın almak , sahip olduğunuz ve sizin için değerli olan bir eşyanızı kaybedeceğinize fakat kısa sürede aklınıza gelmeyen bir yerde bulacağınıza işarettir. Ampulü tanıdığınız bir kimseden satın alıyorsanız , size ait olmayan bir eşya veya para bulacağınıza işarettir.

Rüyada ampul satmak , göstermiş olduğunuz başarılar sayesinde aile büyüklerinizin sizinle gurur duyacağına işarettir. 


Ampulün kırıldığını görmek , kazanmış olduğunuz ve işinizdeki başarılarınızı örnek alan bir kimse olduğuna ve bu kişi ile kısa süre içinde uzun bir konuşma yapacağınıza delalettir.

Rüyada ampul patlaması , yapmış olduğunuz seyahatler sayesinde yorgunluğunuzu üstünüzden atacağınıza ve kendinizi ruhsal açıdan rahatlatacağınıza işarettir.

Rüyada ampul takmak , kazanmış olduğunuz paralarınızla karlı bir birikim yapacağınıza işarettir. Ampul takan birini görmek , alacağınız bir mülk veya pahalı bir eşyaya delalettir.

Ampul değiştirmek , kalabalık bir ortamda bulunacağınıza ve bu yerde tanışacağız kişi ile zamanla aranızda duygusal anlamda yakınlaşma olacağına işarettir.

 

 

 www.tabirdot.com