ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ANAHTAR GÖRMEK

    Rüyada anahtar görmek yeniliklere , yeni fikirlere , huzura ve sağlığa delalettir.

Rüyada anahtarla kilit , kapı açtığını görmek aile içinden güvendiğiniz bazı kişiler ile bir iş kuracağınıza işarettir.

Rüyada anahtarın kapıyı veya kilidi açmadığını görmek kuracağınız işi başarılı bir şekilde ve uzun yıllar sürdüreceğinize , ortaklarınızdan ayrılarak tek başınıza ilerleyeceğinize  yorumlanır.

Anahtarı kaybetmek aile içinde yaşanılan huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına , anahtar bulmak , ailedeki huzursuzlukları aile dışından fakat yakın olduğunuz yaşlı bir kadının çözeceğine delalettir.

Rüyada anahtarın kırılması hayallerinizin olduğuna ve bu hayallerin bazılarını kısa sürede gerçekleştireceğinize , anahtarın delikte kırılması planladığınız konuların gerçekleşmesinde biraz daha zamanın olması gerektiğine işarettir.

Rüyada anahtarla bir kapıyı veya kilidi kapamak ,  evliliğe veya uzun ve mutluluk verecek bir ilişkiye , bazen de kötü olayların sonlanarak feraha kavuşacağınıza işarettir. 

Rüyada elinde anahtar tuttuğunu görmek , arkadaşlarınızla yaşadığınız kötü konuları o kişilerle konuşarak halledeceğinize ve arkadaşlığınızın eskisinden daha iyi olacağına işarettir.

Anahtarı tutarken elinden düştüğünü görmek , aile içinden size güvenmeyen kişilerin gösterdiğiniz başarılarınızla güvenlerini kazanacağınıza yorumlanır.


Anahtarın çalındığını görmek evlilik ile alakalı hayal ettiğiniz veya isteğiniz konunun biraz zaman alsa da sonunda gerçekleşeceğine delalettir. Anahtarı çalan kişi tanıdık birisi ise hayallerinizi gerçekleştirmek için o kişiden yardım göreceğinize delalet eder.

Rüyada birçok anahtar görmek bir arkadaşınızın sorunlarını sizinle paylaşacağına ve o kişiye isteyerek yardımcı olacağınıza , bundan dolayı da içinizin huzurlu olacağına işarettir. Çok sayıda anahtar görmek bazen de uzak bir diyarda girişilecek işe delalettir.

Rüyada anahtarı eliniz de sallıyorsanız hatalarınızdan ders çıkaracağınıza ve bu hataları bir daha tekrarlamamak için çaba göstereceğinize işarettir.

 

 

 

 

 www.tabirdot.com