ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ANANAS GÖRMEK

    Rüyada ananas görmek barışmalara , özlem gidermeye veya yeni ilişkilere delalet eder.

Rüyada ananas yemek aile ve arkadaşlarınız arasından küs veya dargın olduğunuz kişiler ile bir araya geleceğinize ve aradaki kırgınlığın biteceğine işarettir.

Rüyada ananas soymak, kesmek bir misafirlik sırasında tanışacağınız bir kadın ile aile içinden bir kişinin ilişkisinin olacağına ve aile için bu olayın hayırlı olacağına yorumlanır.

Ananası dilimlemek sizden hoşlanan ve sizi uzaktan izleyen bir kimsenin olduğuna , ilk zamanlar bu kişi ile bir ilişki yaşamak istemeseniz de kısa bir süre sonra hayırlı olaylar olacağına delalettir.

Rüyada ananas satın almak size çok yakın olan bir kişinin evlilik veya bebek haberini alacağınıza işarettir.

Rüyada ananas satmak evliliğe yorumlanır , evli kişiler için ise bebek haberidir. Ananası tanıdığınız bir kimseye satıyorsanız o kişi ile veya o kişinin ailesinden bir kimse ile bir ilişki yaşayacağınıza delalettir.

Ananas suyu sıkmak uzakta olan akraba veya arkadaşlarınızla bir araya geleceğinize işarettir.

Ananas suyunu içmek bir süreliğine iş , aile veya okul ile alakalı konular nedeniyle şehir değişikliği yapacağınıza ve aileden bir veya en fazla üç kişinin sizinle beraber geleceğine yorumlanır.

Ananas bitkisi görmek küs olan arkadaşlarınızın barışmasında yardımcı olacağınıza ve o kişilerle sizin de aranız daha iyi olacağına işarettir.

Rüyada ananas ağacı görmek hedeflerinize ulaşmak için çabaladığınıza fakat hayatınızda ki bazı kişilerin sizi engellediğine , bu kişilerle aranıza mesafe koymanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada ham ananas görmek aile içinde duyulacak müjdeli haberlere ve bu haberlerin sizi yakından ilgilendireceğine delalettir.

 

Ananas tarlası görmek elinize geçecek bir kağıt veya paketle hayatınızın iyi yönde ilerleyeceğine ve şansın uzun zaman sizinle olacağına delalet eder.

Rüyanızda ananasın boyunun küçük olması aile büyüklerinizin sağlığıyla alakalı konularda iyi haberler alacağınıza  , büyük olması ise aile fertlerinden rahatsız olan kişilerin durumunun iyiye gideceğine yorumlanır.

Ananası çöpe atmak uzakta ki bir yakınınızdan sizinle alakalı bir konuda haber alacağınıza ve bu haberin iş veya okul hayatınızı olumlu bir şekilde değiştireceğine işarettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com