ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ANNEANNE GÖRMEK

   Rüyada anneanne görmek , huzura ermeye , eşinden emin olmaya , hayırlı evlat ve kazançlı işlere delalettir.

 

Rüyada anneanne görmek , beklenmedik bir destek , kazanılacak bir yarış yada müjdeli haber olarak ta tabir edilir.

Rüyada anneannenin evini görmek , çıkacağınız bir seyahat sırasında yada evinizden uzak olduğunuz bir anda alacağınız müjdeli habere delalettir. 

Rüyada anneanneye sarılmak , mantıklı bir yolu terk edip , duygularınızla hareket edeceğinize , acıdığınız bir kimseden beklenmedik bir tepki göreceğinize delalettir.

Rüyada anneannenin öldüğünü görmek , sevdiğiniz kişi ile aranıza girecek bir işe yada uğraşa delalet eder. Rüyada anneannesinin öldüğünü gören kişi , yaptığı bir iş yada çıktığı bir seyahat yüzünden eşine zaman ayıramaz ve arası açılır.

Rüyada anneannenin dirildiğini görmek , eşiniz yada yakın bir dostunuzdan alacağınız , inanamayacağınız kadar güzel bir habere delalettir.

Rüyada anneanne ile kavga etmek , tartışmak , uğradığınız bir kayıp yüzünden bir dostunuzu sorumlu tutacağınıza , bu nedenle dostunuz ile aranıza mesafe koyacağınıza delalettir.

Rüyada anneanneye küsmek yada darılmak  , bıraktığınız bir emaneti sizin haberiniz olmadan kullanacak bir kimseye , anneannenizin size küstüğünü görmek , nefsinize yenik düşerek bir hata yapacağınıza delalettir.

Rüyada anneanneyi öpmek , eşiniz ile ilgili şüphelerinizin yersiz olduğuna , anneannenin sizi öptüğünü görmek , eşinizden destek göreceğinize delalettir.

Rüyada anneanne ile ilişkiye girmek , kalabalık bir aileye katılarak kendinizi oraya ait hissedeceğinize yada geçici girdiğiniz bir işte kalıcı olmaya delalet eder. Anneanneyi birisiyle sevişirken yada ilişkiye girerken görmek , sizin hatalarınızı telafi etmek için ailenizin bazı ihtiyaçlarını erteleyeceğine delalettir.

Rüyada anneannenin ağlaması , kafanız karıştıracak bir kişi yada olaya , gülmesi ise mutlu edecek müjdeli bir habere delalet eder.

Rüyada anneanneyi ibadet ederken yada namaz kılarken görmek , sizin yada aile fertlerinden birinin devletten alacağı müjdeli bir haber olarak tabir edilir.

 

 

 www.tabirdot.com