ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA APARTMAN GÖRMEK

   Rüyada apartman yada çok katlı binalar görmek , yavaş yavaş gerçekleşen ancak sonuçları önemli ve büyük olaylara delalettir.

 

Rüyada apartman sahibi olmak , apartman satın almak , zahmete girmeden konacağınız bir servete , hiç aklınızda yokken gönlünüzü çelecek yakın bir dosta delalet eder.

 Apartman satmak , toplumca hoş görülmeyen işlerden kazanç elde etmeye , haram kazanç elde edip bunu kendine huy edinmeye delalet eder.

Rüyada apartmanın yıkılması , yaşadığınız sorunlar nedeni ile ilişkinizin bitme noktasına geleceğine , geri adım atmazsanız ilişkinizi kurtaramayacağınıza delalettir.

Rüyada yeni yapılan yada inşaat halinde görülen apartman , biriktirdiğiniz paranın üzerine ailenizden gelecek bir desteğe ve bu destek ile mal sahibi olmaya delalettir. Rüyada apartman yaptırmak , çalışmanın karşılığını almak olarak tabir edilir.

Rüyada apartmanı yada apartmanın merdivenlerini yıkamak , faiz geliri elde edeceğinize , bu gelir ile isteklerinize yavaş yavaş kavuşmaya başlayacağınıza delalettir. Apartmanı ve merdivenleri yıkayan kimseler görmek , sizden aldığı bir borcu zamanında ve fazlası ile ödeyecek bir kimseye , sizden aldığı bir fikir yada destekle başarılı olan bir kimsenin , size vefa borcunu ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada terk edilmiş apartman görmek , hayallerinize kavuşmaya ancak bu uğurda bazı insanların kalbini kıracağınıza ve onları küstüreceğinize delalet eder.

 

Rüyada apartman kapısı görmek taklit edildiğinize delalettir. Büyük ve geniş apartman kapısı , size özenen kişilerin sizi taklit etmesine , küçük ve dar apartman kapısı sizi küçümsemek için taklit eden kimselere delalettir.

Rüyada apartman boyamak , niyetinizi gizleyerek kem gözlerden sakınmanız gerektiğine , boyanan bir apartman görmek , herkes farklı bir yöne bakarken gizlice bitireceğiniz bir işe delalettir.

Rüyada yan yana  , arka arkaya apartmanlar görmek , aile fertlerinin kazanacağı başarılara işaret eder.

 

 

 www.tabirdot.com