ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ARAP GÖRMEK

   Rüyada arap görmek , darlığın ardından gelecek bolluğa , kavganın ardından gelecek barışa , kargaşanın ardından gelecek düzene delalettir.

 

Rüyada arap  gören kişinin işleri yoluna girer. Arap ile konuşan , kargaşa içindeki bir topluluktan kendini uzak tutmayı başarır . 

Rüyada arap görmek ,  kimi tabirlere göre paraya , iş yaşamındaki başarıya , zorlukların hafiflemesine ,  düşmana üstünlük kurmaya yorulur.

Rüyada kendini arap olarak görmek , arapça konuşmak , helal ve bereketli kazanç elde etmeye delalettir. Kimi tabirlere göre , rüyada arap olmak , dine yönelmeye , hayır yapmaya ve sadaka vermeye delalet eder.

Rüyada arap bebek görmek , bir adağınızın gerçekleşmesine delalettir. 

 

Rüyada arap birisi ile tartışmak yada kavga etmek , komşusu ile problem yaşamaya ancak kısa sürede çözüme ulaştırmaya delalet eder.

 Rüyada arap ile kavga eden , tartışan , münakaşa eden biri yada birilerini görmek , ortak dostu olduğunuz iki kişiyi bir araya getirerek hayırlı bir işe vesile olacağınıza delalet eder.

Rüyada arap ile öpüşmek , küslüklerin sona ermesine , arap ile cinsel ilişkiye girmek , düşmanı tatlı dille kandırıp alt etmeye delalettir.

Rüyada görülen arap kıyafetleri , aile yaşamınızda artacak huzura , aile içerisindeki birlikteliğin artacağına yada yeni bir ev kurmaya delalet eder.

 

 

 

 www.tabirdot.com