ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ARI GÖRMEK

    Rüyada arı görmek açgözlülüğün , kıskançlığın ve sorumsuzluğun hayatınızdan çıkacağına , kimseye özenmeyecek kadar varlığa kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada arı sokması elinizde olan nimetlere , güzelliklere şükretmeniz gerektiğine , daha fazlasına yeri ve zamanı geldiğinde sahip olacağınıza işarettir.

Rüyada arı sürüsü görmek ,  çok büyük miktarda sahip olunacak servettir.

Rüyada arı oluğu görmek , önünüze sürekli engel çıkaran bir kimseden kurtulmaya , sorumluluk almaya delalettir.

Rüyada arının saldırması , sizi rahatsız eden kişileri veya işleri hiç düşünmeden hayatınızdan çıkarmanız gerektiğine işarettir. Daha sonra hayatınıza güzellik ve yenilikler gelecektir.

Rüyada arı kovanı görmek , tehlikeli ancak bir o kadar da kazançlı bir teklif almaya , zorlu bir sürecin sonunca kazanılacak mal ve paraya delalettir.

Rüyada arının bal yapması , işiniz de veya okul hayatınızda almış olduğunuz sorumlulukları başarılı bir şekilde teslim edeceğinize ve bu başarınız sayesinde ön plana çıkacağınıza delalettir. Bal yapan arı size para kazandıracak bir eşya yada mülke delalet eder.

Çiçek üzerinde arı görmek zor anlarınızda size yardım eden , sizin yanınızda olan kişiler olduğuna işarettir.

Rüyada eşek arısı görmek , aklınızda ki düşüncelerinizi gerçekleştireceğine ve bu olayların hız kazanmasına bir arkadaşınızın yardımcı olacağına işarettir.


Rüyada arı yakalamak şanslı olduğunuz zamanlarda olduğunuza , bu zamanı iyi değerlendirip bazı kapıları açabileceğinize delalettir.


Rüyada arı öldürmek , içinizden gelen sözleri partnerinize veya aile büyüklerinize söylemeniz gerektiğine , bu sayede yanlış anladığınız bir konunun çözüleceğine işarettir.

 
 

  

 

 www.tabirdot.com