ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ARMUT GÖRMEK

   Rüyada armut görmek mutluluğa, dinen huzura işarettir.

Armudu yediğini gören kişi uzak olduğu bir akrabasını görür veya bir şekilde haber alır. Armudu iştahla yediğini görmek bir uzak bir yerden hayırlı bir haber alınacağına delalet eder.

Armut çürük ise zamansız bir anda borç içine girileceğine fakat aileden yaşlı bir kadın yardımı ile bu borçtan kısa süre içinde kurtulunacağına işarettir.

Bu çürük armudu yediğini gören kişi borçlarıyla baş edemeyip birilerinden borç alacağına yorumlanır. 

Armutta hiç çürük olmadığını görmek ise ferah bir yaşama , aile içinde mutluluk ve huzura delalettir. Armudun zamanla çürüdüğünü görmek hayatta olan sorunların kısa zamanda düzeleceğine işarettir.

Ağaçtan düşen armutları topladığını gören , iffetsiz bir kadınla birlikte olur. Düşen armutları şepet sepet toplamak ise birilerine ön yargı ile yaklaşıldığına , o kişilerin daha iyi tanınması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada armut satın almak iş veya okul ile alakalı bir seyahatin iptal olacağına , fakat bu durumun daha hayırlı olacağına işarettir.

Pazardan armut aldığını gören kişi , yakın zamanda bir yolculuğa çıkar , aldığı armutları taşıyamadığını görmek başladığı bir işi aile içinden başkasına devredeceği şeklinde yorumlanır.

Armut satmak aile içinden bir kimsenin hayırlı bir iş nedeniyle uzun bir yolculuk yapacağına ve bu yolculuğu sizinde destekleyeceğinize delalettir.

Armut görülen rüyalar manevi hayatta kavuşulacak huzura işarettir.

Armudu çöpe attığınızı görmek partnerinizle yaşadığınız sorunların geçeceğine fakat ön yargılı olmamanız gerektiğine delalet eder.

 

Armudu pişirdiğinizi görmek yeniliklere ve bu yeniliklerle mutluluğun hanenize gireceğine yorumlanır.

Rüyada armut yıkadığınızı ve yediğinizi görmek rüyayı gören kişi ile ilgili hayırlı bir habere , evliliğe veya bir isteğinin kısa zamanda olacağına işarettir.

Armudu yıkamadan yemek aile içinde sorunlar yaşanacağına fakat bir süre sonra sizin kendi çabalarınızla sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada armut yetiştirmek aile kan bağınız olmayan hayırlı birisinin katılacağına yorumlanır.

Rüyada ham armut yediğini yada taşıdığını görmek , bir adak adadığı bir dileğinin gerçekleşmesine delalettir.

 

BENZER RÜYALAR : Karpuz , Kavun , Çilek , Erik , Elma ,

 İncir , Kayısı , Kivi 


 

 

 www.tabirdot.com