ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ARPA GÖRMEK

   Rüyada arpa görmek , mal ve rızka , kısmete , zahmetsiz kazanca delalettir.

 

Rüyada arpa görmek , düzenli olarak elde edilecek zahmetsiz kazanç elde etmeye delalettir. Arpa rüyaları genel olarak beklentilerin olumlu gerçekleşmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada avuç içerisinde görülen arpa , paraya delalet eder. Çuvalla görülen arpa , tek başınıza elde edemediğiniz bir malı , yardım alarak yada birlikte hareket edeceğiniz bir kimse sayesinde elde edeceğinize delalettir.

Rüyada bir oda dolusu , ambar dolusu yada bir arada bol miktarda arpa görmek , ihtiyaç duyduğunuzdan çok daha fazla miktarda destek bulacağınıza delalet eder.

Rüyada arpa biçmek , arpa toplamak beklentilerinizin olumlu olarak gerçekleşeceğine , kendi azminiz ve gayretiniz ile kendi rızkınızı çıkarmaya delalettir. 

Rüyada arpa ekmek , uzun bir bekleyişin ardından gelecek kazanca , arpa ekildiğini görmek , başka bir kimsenin gelirine göz dikmeye delalettir.

Rüyada arpa tarlası görmek , bereketli geçecek bir yıla , bir koyup misliyle kazanmaya delalettir.

 

Rüyada arpa satmak , birbirini koruyup kollayan insanların bulunduğu bir topluluğa katılmaya , bu topluluk sayesinde işlerinizin artacağına delalet eder. Rüyada arpa satıldığını görmek , kazançlı bir işten teklif almaya ve bunu olumlu cevaplamanız gerektiğine delalettir.

Rüyada arpa almak , bolluk anında ayırdığınız rızkı darlık zamanında kullanmaya , çevrenizdekiler sıkıntı çekerken önlem aldığınız için darlığa düşmeden atlatacağınız kıtlığa delalet eder.

Rüyada arpa yemek , hazırdan yemeye , arpa yiyen kimseler görmek , kazancınıza ortak çıkacak kişiler olduğuna , arpa yiyen hayvanlar yada kuşlar görmek , keyif için yapılacak harcamaların ölçüsünü kaçıracağınıza delalettir.

 

 www.tabirdot.com