ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ARSA GÖRMEK

   Rüyada arsa görmek , yakıştırmaya , uyuma , tertip ve düzene , eşleşmeye delalettir.

 

 

Rüyada geniş arsa görmek , evlilik hayatında yaşanacak ferahlığa , dostlarınızla ilişkilerinizde liderliği üstleneceğinize , dar , küçük yada başka evlerin arasına sıkışmış arsa görmek , sinirlerinize hakim olduğunuz takdirde , kazançla çıkacağınız bir sürece gireceğinize delalettir.

Rüyada arsada görülen taşlar ve bitkiler , para ve ziynete , arsa üzerinde görülen araba , eşya yada kıyafetler sahip olacağınız malların nispetine delalettir.

Rüyada arsa satmak , iradeyi ele almaya ve sizinle inatlaşan bir kimseyi dize getirmeye delalettir. 

Rüyada arsa satın almak , zor kullanarak kendi kurallarınızı kabul ettireceğinize ,  sizi reddeden bir kimsenin kalbini uzun uğraşlar sonucunda kazanacağınıza delalettir.

 

Rüyada arsa ölçmek , adımlamak , arsanın ölçü ve boyutları ile alakalı konuşmalar yapmak , sizinle ortak beğenileri olan ve etkileneceğiniz  bir kimseyle tanışacağınız bir ortama girmeye delalettir.

Rüyada arsayı ölçen , adımlayan kimseler , kendi çıkarları için sizi yüceltecek  , sizi olduğunuzdan daha güçlü hissettirmeye çalışacak insanlara delalettir.

Rüyada arsanın etrafını duvarla , çitle , ağaçla yada benzer nesneler ile çevirmek , yaptığınız bir işten memnun kalan birinin sizi tavsiye ederek işlerinizin açılmasını sağlayacağına , nezaketiniz ve hoşgörünüzden etkilenen bir kimsenin size önemli bir teklif yapmasına delalettir.

 

 

 

 www.tabirdot.com