ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ASANSÖR GÖRMEK

    Rüyada asansör görmek , bereket bolluğa , kazanılacak helal paraya veya başarılara delalettir.

Rüyada asansöre binmek , maddi konuda yaşayacağınız önemli ve hayırlı olaylara , elinize bir kimseden para geçeceğine işarettir. Asansöre binen birini görmek , bir kimseye maddi konuda yardımcı olacağınıza işarettir.

Asansörden indiğini görmek , aile bireylerinizle aranızda fikir ayrılıkları olduğuna fakat bu fikir ayrılıklarının kısa süre içinde son bulacağına ve ortak bir karar alınacağına işarettir.

Rüyada asansörde kalmak , işinizde yükseliş göstereceğinize ve bu yükselişinizi kıskanan kişiler olduğuna delalettir. Asansörde kalan bir kimse görmek , bir yakınınıza iş konusunda yardımcı olacağınıza delalettir.

Asansör beklemek , işinizde sizi zorlayan olayların ortadan kalkacağına ve başarılarınızın artacağına işarettir.

Rüyada asansörle düşmek , bir yakınınızdan fikir alacağınıza ve bu fikir sayesinde yeni işler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada asansörle birinin düştüğünü görmek , yeni işlere ve başarılara delalettir.

Asansörle çıkmak , katılacağınız bir organizasyon sırasında tanışacağınız kişilere ve bu kişiler ile iş yapacağınıza işarettir.

Rüyada asansör kazası görmek veya yaşamak , iş değişikliği yapacağınıza ve bu değişiklik sayesinde maddi durumunuzun daha iyi olacağına yorumlanır.

 

Rüyada asansör boşluğu görmek , sahip olduğunuz mallarınızı kısa süre içinde borçlarınız nedeniyle elinizden çıkaracağınıza işarettir.

Asansörün büyük olması , bulunduğunuz yerde bereket ve bolluğun hakim olacağına , maddi konuda sıkıntı yaşamayacağınıza delalettir.

Asansörün küçük , dar olması , sağlık konusunda harcamalar yapacağınıza delalettir. Dar asansöre bindiğini görmek , sağlık konusunda ki sıkıntılarınızı aşacağınıza işarettir.

 

 www.tabirdot.com