ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ASİT GÖRMEK

    Rüyada asit görmek , karşı koyamayacağınız yasak aşka , topluma aykırı duran zevkleri deneyimlemeye delalettir

Rüyada asit içmek , evli kimse için evlilik dışı cinsel ilişkiye , bekar kimse için evli bir kimse ile ilişki yaşamaya delalettir.

Rüyada asit yağmuru görmek , dinen haram kılınan davranışlar sergilemeye , zina edilen yahut alkol alınan bir ortamda zaman geçirmeye delalettir.

Rüyada asitin vücuda zarar vermesi , zararlı alışkanlıklarınızı arttıracağınıza , sizi kötü alışkanlıklara teşvik edecek kimseler ile vakit geçirmeye , manevi değerlerinizden uzaklaşmaya delalettir.

Rüyada asit görmek , temel anlamı ile yorumlanmıştır , kısa şekilde kelimenin temel anlamının tabir edilmesi , rüyada görülen diğer öğe ve kavramların da yoruma katılmasını gerektirir.

Rüyalarda görülen nesne ve kişiler ne olursa olsun , görülen rüyalar bir bütün olarak ele alınmalı , görülen rüyadaki en baskın öğeden en belirsiz öğeye kadar anlamlandırılmaya çalışılmalıdır.

Rüyaları yorumlamaya başlamadan önce  hayra ve iyiliğe çıkacağı düşünülmelidir.

Rüyalar , toplumların yaşam tarzına ve dini inanışlarına göre tarih boyunca farklı şekillerde yorumlanmış , kimi toplumlar , rüyaları uyarıcı bir mesaj olarak , kimi toplumlar ise rüyaları yaşadıklarımızın bilinçaltımızdaki etkisi olarak değerlendirmiştir. 


 

 www.tabirdot.com