ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ASKI GÖRMEK

    Rüyada askı görmek ailevi konulara , yardımlaşmaya ve tanışmalara delalettir.

Rüyada askıya kıyafet asmak yapacağınız bir yolculuk sırasında tanışacağınız kişilerin sizin hayatınızı iyi yönde etkileyeceğine , o kişilerle aranızda geçecek hayırlı konuşmalara delalet eder.

Rüyada askıdan kıyafet almak arkadaş ortamında veya nişan , düğün gibi kalabalık bir ortam da uzun zamandan beri görmediğiniz birisiyle karşılaşacağınıza yorumlanır.

Eski askı görmek kalabalık bir ortama gireceğinize ve bu ortamda tanımadığınız kişilerle aranızda geçen diyalogların keyifli olacağına işarettir.

Rüyada askı satın almak aklınızdaki planları ve istediğiniz işi yapmanız gerektiğine , işinizi yaptığınız taktirde kazancın ve şansın sizden yana olacağına  işarettir.

Askı satmak aklınızda ve kalbinizde olan , heves ettiğiniz bir konu hakkında bir adım atacağınıza ve bu adımı attığınızda tüm engellerin ortadan kalkacağına delalettir.


Rüyada plastik askı iş veya eğitim ortamında bulunan , arkadaşlık yapsanız bile güvensiz olduğunuz kişi hakkında yanlış düşündüğünüze , sevdiklerinizin ve sizin o kişi tarafından zarar görmeyeceğine , güvende olduğunuza işarettir.

Tahta askı dilediğiniz , istekli olduğunuz bir işte göstereceğiniz başarılara delalettir.

Demirden yahut metalden yapılmış askı görmek , geçmiş zamanlarda akrabalarınızla yaşamış olduğunuz kötü anılarınızın herkes tarafından unutulacağına ve ailede huzurun hakim olacağına işarettir. 

  

 

 www.tabirdot.com