ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ASLAN GÖRMEK

   Rüyada aslan görmek , yardımlaşmaya , fikir almaya , başarılara ve kazanılacak paralara delalettir.

Rüyada aslan beslemek , aile içinde maddi konuda sorun yaşayan bir akrabanıza yardımcı olacağınıza işarettir.

Rüyada aslan saldırması , kazanacağınız paraları ihtiyacı olan bir kimse ile paylaşacağınıza delalet eder. Aslanın bir kimseye saldırdığını görmek , bir arkadaşınızdan maddi konuda yardım isteyeceğinize delalettir.

Rüyada aslan olduğunu görmek , bir kimseden göreceğiniz sağlığınızla alakalı bir yardıma delalettir. Tanıdığınız bir kişinin aslan olduğunu görmek , sağlığınızla alakalı iyi gelişmeler olacağına işarettir.

Rüyada aslan kovalamak , arkadaşlarınızla tartışacağınıza fakat aileden bir kimse sayesinde bu tartışmanın son bulacağına işarettir.

Aslan öldürmek , yeni tanışacağınız kişilere ve bu kişilerle kuracağınız yeni işlere delalettir.

Rüyada aslan kükremesi görmek , arkadaşlarınızla yaşayacağınız güzel anlara ve size yakın bir arkadaşınızdan alacağınız hayırlı bir habere delalettir.

Rüyada aslandan kaçmak , sahip olacağınız değerli eşyalara fakat bu eşyaların kısa sürede elinizden çıkacağına işarettir. Aslandan kaçan birini görmek , bir miktar parayı hayırlı bir yerde kullanılmak üzere harcayacağınıza işarettir.

Rüyada aslanla konuşmak , evinizde bazı değişiklikler yapacağınıza ve bu değişiklikler sayesinde elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Aslanla birinin konuştuğunu görmek , size gelecek değerli bir hediyeye delalettir.

Rüyada aslan başı görmek , aile içinde yaşanacak tartışmalara delalettir.

Rüyada aslan eti yemek , işinizde göstereceğiniz başarılara ve bu başarılar sayesinde kazanacağınız paralara işarettir. Aslan eti yiyen bir kimse görmek , işinizde başarmış olduğunuz yükselişler sayesinde çevrenizde ön planda olacağınıza işarettir.

Aslanın üstüne binmek , aklınızdaki soruları kısa süre içinde çözeceğinize ve içinizin rahatlayacağına delalettir. Aslanın üstüne binen birini görmek , bir kimseden beklenmedik bir anda yardım göreceğinize yorumlanır.

Rüyada evde aslan görmek , hayatınıza müdahale eden kişiler ile aranıza mesafe koyacağınıza işarettir.

Rüyada aslanla boğuşmak , partnerinizle yapacağınız bir seyahate ve bu seyahat sırasında yaşayacağınız heyecanlı olaylara yorumlanır.

Rüyada aslandan korkmak , önemli bir telefon görüşmesi yapacağınıza ve görüşme sonucunda bazı kişilerle iş yapacağınıza delalettir.

 

Kafeste aslan görmek , bulunacağınız kalabalık bir ortamda tanışacağınız yeni kişilere işarettir.

Aslan sütü içmek , aile içinden bir kimse ile aranızda geçecek hoş sohbete ve konuşulacak önemli konulara yorumlanır.

Aslan yavrusu görmek , yapmış olduğunuz birikimlerinizi önemli ve zor bir durumunuzda kullanacağınıza delalettir. Aslan yavrusunu sevmek , beslemek , herhangi bir konuda size yardımcı olacak kişilere delalettir.

 

 www.tabirdot.com