ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ASLANAĞZI GÖRMEK

    Rüyada aslanağzı görmek , aşk ile ilgili duyulacak heyacanlara , yakınlarınızdan bir kimsenin sevgilisi yada eşi ile yaşanacak duygusal ilişkiye , ara bulmaya çalışırken aşka tutulmaya delalettir.

Rüyada aslanağzı çiçeğini bir kimseye vermek yasak aşka gönül vermeye , birinden aslanağzı çiçeği almak , yasak bir aşk teklifi almaya , sadakatle bağlandığınız bir kimsenin yakınlarından ihanet teklifi almaya delalet eder.

Rüyada aslanağzı görmek , temel anlamı ile yorumlanmıştır , kısa şekilde kelimenin temel anlamının tabir edilmesi , rüyada görülen diğer öğe ve kavramların da yoruma katılmasını gerektirir.

Rüyalarda görülen nesne ve kişiler ne olursa olsun , görülen rüyalar bir bütün olarak ele alınmalı , görülen rüyadaki en baskın öğeden en belirsiz öğeye kadar anlamlandırılmaya çalışılmalıdır.

Rüyaları yorumlamaya başlamadan önce  hayra ve iyiliğe çıkacağı düşünülmelidir.

Rüyalar , toplumların yaşam tarzına ve dini inanışlarına göre tarih boyunca farklı şekillerde yorumlanmış , kimi toplumlar , rüyaları uyarıcı bir mesaj olarak , kimi toplumlar ise rüyaları yaşadıklarımızın bilinçaltımızdaki etkisi olarak değerlendirmiştir.   


 

 www.tabirdot.com