ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ATEŞ GÖRMEK

    Rüyada ateş görmek , aşka , sevgiye , bağlılığa , mutlu edecek habere , mal ve mülke delalet eder. 

Rüyada közlenmiş yada kor şeklinde görülen ateş , altın ve paradır . Evin içerisinde görülen ateş haneye gelecek paraya , dışarıda görülen ateş yakınınızda fark etmediğiniz bir fırsat olduğuna delalettir.

Rüyada göğe yükselen , göz alıcı şekilde gözüken ateş , aşık olmaya , bir insandan etkilenmeye , sahip olmak için can atacağınız ve kolaylıkla ulaşacağınız bir eşya yada mülke delalettir.

Rüyada ateş yağdığını görmek , helal yolla kazanılacak rızka , gelirinizde meydana gelecek önemli derecede artışa , hanede sonu gelmeyecek bolluk ve berekete delalettir. Ateş yağmuru , dillere destan olacak bir aşk yaşamak şekilde de tabir edilir.

Rüyada ateş yakmak , yaptığı işten keyif almaya , birlikte olduğu insan ile kimsenin koparamayacağı bir bağ kurmaya delalettir. Ateşi ilkel yöntemler ile yakmak , beklentisiz saf aşka delalet eder. Kibritle , çakmakla tutuşturulup yakılan ateş bazı zamanlarda eşinizden şüpheye düşüp haksız çıkacağınıza delalettir.

Rüyada yanan ateşe , benzin dökmek , odun , kömür yada yanıcı bir şeyler atmak elde edeceğiniz sarsılmaz güç ve kudretin işaretidir. Rüyada yanan ateşin içerisine atılan eşyalar , yakınlarınızdan birinin hatasını gizleyerek onu bir dertten kurtaracağınıza delalettir.

Rüyada ateşe odun , kömür atan , benzin döken yada yanıcı maddeler atan kimse , sizin hassas olduğunuz konular üzerine giderek sizi öfkelendirecek ve bu sayede hata yapmanızı sağlamaya çalışacak insanlar olduğuna delalet eder.

Rüyada ateşin üzerinde yürümek , ateşin içerisine girmek , üzerinden atlamak , birçok insanla girdiğiniz bir yolda tek başınıza kalarak , zaferi tek başına göğüsleyeceğinize delalettir. Rüyada ateşin üzerinde yürüyen kimseler , cesur ve dikkat edilmesi gereken rakipleriniz olduğuna delalet eder.

Rüyada insan şeklinde ateş görmek , çok kısa sürede gelecek , hayatınızı tamamen değiştirecek müjdeli bir habere delalettir. Herhangi bir hayvanın şekline bürünmüş ateş , çok sıkıldığınız anda yardıma koşacak bir dosta yada en dönülmez anda aklınıza gelecek kurtarıcı bir fikre delalettir.
 

 

Rüyada ateş söndürmek , dinden uzaklaşmaya yada ahlaksız kimseler ile dost olmaya delalettir. Rüyada ateş söndürmek hasretlerin sona ermesine , özlediğiniz bir kimseye kavuşmaya da delalet eder.

Rüyada kendiliğinden sönen ateş , kısa süreli moral bozukluklarına delalet eder. 

Rüyada ateşi avucunun içinde görmek , idareyi ele geçirmeye , avucunun içinde ateş tutan kimseyi görmek , istediğiniz bir olayın gerçekleşmesi için sevmediğiniz bir insanla bir süre birlikte çalışmanız gerekçesine delalettir.

 

 www.tabirdot.com