ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AĞAÇ GÖRMEK

   Rüyada atkı görmek , sağlık sorunlarına veya bu sorunların aşılacağına , bir kimsenin sayesinde yapılacak işlere ve başarılara delalettir.

Rüyada atkı örmek , aile büyüklerinizin sağlıklarıyla alakalı iyi haberler duyacağınıza delalettir. Atkı ören birini görmek , bir kimsenin sağlık sorunuyla alakalı bir konuya yardımcı olacağınıza işarettir.

Rüyada atkı satın almak , bir tanıdığınız sayesinde kazanacağınız paralara delalettir. Rüyada atkı satın alan birini görmek , hayırlı bir yerden gelecek olan paraya ve bu paralar sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada atkı satmak , sağlık sorunlarınızın olacağına fakat bu sorunları yakın zamanda bir kimse sayesinde aşacağınıza işarettir. Tanıdığınız bir kimseye atkı satıyorsanız , sağlığınızla alakalı iyi gelişmeler olacağına işarettir.

Rüyada atkı hediye etmek , sahip olduğunuz malınızı kıskanan ve sizin her şeyinizi takip eden kişiler olduğuna delalettir.

Rüyada atkı hediye almak , bir büyüğünüzün verdiği fikir sayesinde yeni işler yapacağınıza ve bu işler sayesinde yapacağınıza ve elinize geçecek düzenli paralara delalettir.

Atkı almak , yapacağınız bir seyahat sırasında kaybedeceğiniz değerli bir eşyaya delalettir. Rüyada tanıdık bir kimseden atkı almak , herhangi bir ortamda bulacağınız fakat size ait olmayan pahalı bir eşya veya paraya delalettir.

Atkı vermek , sahip olacağınız bir mülke ve bu mülk sayesinde kazanacağınız paralara delalettir.

 

Rüyada atkı takmak , partnerinizle yaşayacağınız mutlu anlara ve hayırlı olaylara delalettir. Atkı takan birisini görmek , aileye yeni bir bireyin katılacağına ve bu kişi ile işler yapacağınıza delalettir.

Atkıyı çıkarmak , sağlığınızla alakalı bir ameliyat geçireceğinize ve bu operasyon sonucunda sağlığınıza tekrar kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada atkı şapka ( bere ) görmek , kazanacağınız veya yapmış olduğunuz birikimleri hayırlı bir yerde kullanacağınıza işarettir.

 

 www.tabirdot.com