ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA AVUKAT GÖRMEK

   Rüyada avukat görmek , çelişkiye düşmeye , kararsız kalmaya , zamana bırakmaya delalettir.

 

Rüyada avukat görmek , bazı tabirlerde asi , kural tanımayan bir kimseye , bazı tabirlerde zapt edemeyeceğiniz , ikili oynayan bir kimseye delalet eder.

Rüyada avukat cübbesi giymek , çelişkiye düştüğünüz bir konuda seçenekleri doğru eleyerek doğru seçimi yapmaya delalettir. 

Rüyada avukat olduğu görmek , uzun soluklu bir işe girmeye , bekarlar için ömür boyu sürecek mutlu bir evliliğe delalettir.

Rüyada avukat ile konuşmak , sizi oyalayacak ve bu nedenle başka fırsatları kaçırmanızı sağlayacak bir insana delalettir. Avukat ile konuştuğunu görmek ,  yeni karşısına çıkan bir insan yerine eski olanın sözüne önem verilmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada avukat ile telefonda konuşmak ,  yüzünü görmeden uzaktan konuşmak yada avukat ile mektuplaşmak , size anlatılandan farklı olarak karşılaşacağınız , kendi gözleriniz ile görüp teyit etmeniz gereken bir duruma delalet eder. 

Rüyada avukat ile evlenmek , endişe ve çelişkileri önemsemeden olduğu gibi geride bırakmaya , geleceğiniz için yeni bir başlangıç yapmaya delalet eder.

 

 

 

 

 

 www.tabirdot.com