ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA BAL GÖRMEK

    Bal görmek ilişkilere , ilişkilerdeki sorunların hallolmasına , altın ve gösterişli ziynete delalettir.

Rüyada bal yemek , eşinizden veya ailenizden alacağınız sevinçli bir habere , pahalı bir hediyeye , büyük bir mirasa konmaya delalettir.

Rüyada bal satın almak ailede yaşadığınız maddi sorunları aşacağınıza , bereketin kapınızda olduğuna delalet eder.

Rüyada bal satmak , kar ettiğiniz bir işi büyütmeye , zaman geçirmek için yaptığınız bir uğraşı paraya çevireceğinize delalettir.

Bal yalamak istediğiniz ve sevdiğiniz işi yapacağınıza , hedefinize ulaşmak için bir süre sebat etmeniz gerektiğine delalettir.

Birisine bal yedirmek , gösteriş yapmaya , övünmeye delalettir.

Rüyada petek bal görmek iş , okul veya şehir değişikliği yapacağınıza ve bu değişikliğin , yeniliğin herkesin hayrına olacağına yorumlanır.

Rüyada bal yapmak ,  bazı konular da sessiz kalmanız gerektiğine , her şeyin yoluna gireceğine , iyilik yapmak için yalan söylemek zorunda kalacağınıza delalet eder.


 

Bal topladığını görmek kafanızda olan soru işaretlerinin hepsinin cevabını alacağınıza , tereddüt ettiğiniz kimselerden emin olmaya işarettir.

Balı kovanda görmek yeni bir aşka veya evliliğinizde yaşayacağınız yeni heyecanlara , mutluluklara , yeniliklere delalet eder. Bal kovanı görmek bazen de yüklü miktarda altın ve paraya , kendinizi garanti altına alacak miktarda servete delalettir.

Rüyada ekmeğe bal sürmek elinizde olan nimetlere şükretmeniz gerektiğine , sizi daha büyük nimetlerin beklediğine işarettir.

 

 www.tabirdot.com