ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA BALKON GÖRMEK

    Rüyada balkon görmek parasal konulara , maddi kazançlara , manevi destek görmeye işarettir.

Balkon yıkamak kısa zamanda hiç beklenmedik bir yerden elinize hayırlı bir paranın geçeceğine , bu parayı ihtiyacınız olan bir konuda kullanacağınıza delalettir.

Rüyada balkon yıkılması sıkıntılarınızın son günlerde daha da artacağına fakat aile içinden bir kimsenin size yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada balkon süpürmek , balkon temizlemek , maddi kazancınızın artması için çaba gösterirken , elinizdeki değerlere dikkat etmeniz gerektiğine delalettir. Balkon temizlemek bereketli bir döneme girmeye delalettir.

Balkon kapısı görmek , kaybettiğiniz bir fırsatı yeniden yakalamaya , yürüttüğünüz tahminin doğru sonuçlanacağına delalettir.

Rüyada balkon demiri görmek , tüm sorunları geride bırakmak , üstesinden gelmek için bir adım atmanız gerektiğine delalettir. Balkon demiri görmek, ailenize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğine , dışarıda aradığınız bir yardımın çok yakınınızda olduğuna delalettir.

Balkon çökmesi hayatınıza ani ve beklenmedik şekilde gelecek mutluluğa , arka arkaya yaşanacak hayırlı gelişmelere , önemli bir kişinin himayesine girmeye delalettir.

 

 


 

  

 

 www.tabirdot.com