ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA BAMYA GÖRMEK

   Rüyada bamya görmek kendini göstermeye , zor bir insanı kılavuz edinmeye delalettir.

Rüyada bamya toplamak iş yahut eğitim hayatında anlaşmakta zorlanacağınız ancak size katkısı büyük olacak bir insana delalettir.Bamya toplayan kimse zor bir kişiyi ikna etmeyi başarır.

Rüyada bamya yemeği yapmak , affetmeye , sizi rahatsız eden bir konunun nedenini öğrenerek bağışlayıcı olacağınıza delalettir.

Rüyada bamya yemeği yemek , kaybettiğiniz bir sorumluluğu yeniden alacağınıza , uzaklaştığınız bir kişi yada işe geri döneceğinize delalettir.

Bamya tarlası görmek, düzenli olarak sizi engelleyen kişi , olay veya herhangi bir engelin ortadan kalkacağına , yolunuzun açık olduğuna delalet eder.

Bamya temizlemek , yıkamak yada ayıklamak , kısa zamanda elinize geçecek toplu bir parayı , aile büyüklerinizin hayırlı bir yerde kullanacağına , evinizdeki bereketin dahada fazla olacağına delalettir. Bamya temizlemek bazen de sessiz kalmaya , tarafınızı gizlemeye delalettir.

Rüyada bamya satın almak , aklınızdaki , yüreğinizdeki bazı isteklerinizin kısa zaman da , beklenmedik bir anda olacağına işarettir.

Rüyada bamya satmak , bir dostunuza destek olmak için onun uzlaşamadığı bir kişi ile sizin de aranıza mesafe koyacağınıza delalettir. Rüyada bamya satmak gösteriş yapmaya da delalet eder.

Bamyayı çöpe atmak ,hedeflerinize ulaşmak için bir süre kendi içinize kapanacağınıza delalettir.

Rüyada bamya tohumu görmek , sürekli ertelediğiniz küçük bir problemin zamanla büyük bir sorun haline geleceğine işarettir.

 

 

Bamyayı kurutmak veya kuru bamya görmek , emeğiniz sayesinde değerinin üzerinde değer biçilecek bir eşyaya delalettir.

Bamyanın taze olması arkadaşlarınız arasında yaşayacağınız mutluluklara , size duyurulacak olan hayırlı haberlere işarettir.

Bozulmuş , kokmuş bamya görmek etrafınızdaki kişilerle mesafenizi belirlemeniz gerektiğine yorumlanır. 

 www.tabirdot.com