ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA BURUN GÖRMEK

    Rüyada burun görmek , şartların düzelmesine , daha fazla kazanmaya , daha fazla rızka delalettir.

 

Rüyada burnunun kanadığını gören kişi başkasının hatası nedeni ile zarar görür ancak daha sonra durumun fark edilmesi ile zararını telafi eder.

Rüyada burunun kırılması , kopması yada parçalanması , sağlık sorunları nedeni ile gelecek planlarınızı bir süre erteleyeceğinize delalettir.

Rüyada kendi yada bir başkasının burnunun şişmesi , morarması yada ezilmesi , karşınıza çıkacak bir engeli avantaja çevirip yükselişe geçeceğinize delalettir. 

Rüyada burun karıştırmak , burnunu çubukla yada herhangi bir cisimle karıştırmak , varlıklı hale gelip eski dostlarınıza sırtınızı döneceğinize delalettir.

Rüyada burun kılı görmek , ihtiyacınız olmadığı halde para için olmadık işlere girişeceğinize delalettir.

Rüyada burnunun aktığını görmek , olağanüstü durumların sona ermesine , hayatınızın normal düzenine döneceğine işarettir. Burundaki sümük şartlar düzeldiğinde elde edeceğiniz mal ve mülkün habercisidir.

Rüyada burun tıkanması , bolluk içerisinde olacağınıza ancak  gelecek kaygısı ve korkularınız nedeni ile bu zenginliği doyasıya yaşayamayacağınıza delalettir.

Rüyada burunda yara , bere yada sivilce görmek , kısa sürede atlatılacak hastalıkların habercisidir.

 

Rüyada burun ameliyatı olmak , kendinizi geliştirerek daha fazla kazanacağınıza  , çevrenizde daha etkili ve dikkat çekici bir konuma geleceğinize delalettir.

Rüyada buruna sinek , böcek , solucan yada herhangi bir hayvanın kaçması , şüpheye düşmeye , kararsız kalmaya delalettir. Burundan çıkan sinek , böcek yada hayvanlar , şüpheden kurtulmaya ve rahata ermeye delalettir.

Rüyada burnuna para , boncuk yada benzer şeyler kaçan kimse , düştüğü bir sıkıntıdan kurtulmak için eşyalarını satar . Burnundan para , boncuk yada farklı cisimler çıkan kimse , kaybettiği bir eşyasını yeniden bulur.

 

 www.tabirdot.com