ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA CAM GÖRMEK

   Rüyada cam görmek evde yaşanacak güzel olaylara , ev halkının mutluluğuna , iyi sonuçlar elde edilecek rekabete delalettir.

Rüyada cam kırılması alacağınız  bir  haberin sizi çok mutlu  edeceğine ve hayatınızda güzel değişiklikler olacağına , sürekli engel çıkaran bir kişiden kurtulmaya , bazı tabirlere göre cam kırılması birçok kişi tarafından kıskanılacağınıza  delalettir.

Rüyada cam silmek , aile içinde konuşulan bir konunun sizi olumlu yönden etkileyeceğine , sizi mutlu edeceğine , önemli bir görüşmeden lehinizde karar çıkacağına delalettir.


Rüyada cam yemek , evinizde yaptığınız değişiklerin sizi ruhen huzurla dolduracağına , düşmanlara fırsat vermemek için olduğunuzdan farklı gözükerek sevmediğiniz bazı işlere katlanacağınıza işarettir.

Rüyada cam takmak , yaşadığınız zorlukları ve geçmişinizi unutup , sizden güçsüz birine zulmedeceğinize , olumsuz yanıt aldığınız bir kişiye ısrarcı davranarak cevabını olumlu yönde değiştireceğinize delalettir.

Rüyada cam kıran birisini görmek , basit hatalar yaparak işinizi kolaylaştıracak düşmana delalettir.


 

Rüyada cam boyadığınızı görmek , sizi kıskanan kişilere kasıtlı olarak gösteriş yapacağınıza , eşiniz yahut yakın bir arkadaşınızın adını kullanarak övüneceğinize delalettir.

Rüyada cam masa görmek , aklınızı kurcalayan sorunların çözümünü tek tek bulacağınıza ve buna bir çocuğun vesile olacağına işarettir.

Rüyada cam kapı görmek , size arka çıkacak mevki ve makam sahibi ancak zor bir insanla dostluk kuracağınıza delalettir.

Rüyada cam tuğla görmek , uzaktan sizi izleyen ve size karşı duygusal hisler besleyen birisinin olduğuna ve bu kişinin sizin için hayır getireceğine işarettir.

 

 www.tabirdot.com