ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ÇARŞAF  GÖRMEK

    Rüyada çarşaf görmek , haber almaya , haberdar edilmeye , göze girmeye ve beğendirmeye delalettir.

 

Rüyada temiz , beyaz , açık renkli yada düz çarşaf görmek , sevindirici bir haber almaya , göze girmek yada dikkat çekmek için yaptığınız davranışların başarılı olacağına delalettir.

Rüyada pis , yırtık , yıpranmış yada delik çarşaf görmek ,  yaptığınız işin büyük bir kısmını tamamlayacağınıza ancak küçük bir ayrıntıyı atlayacağınıza , bu ayrıntının yaptığınız işi bozacak derecede öneminin olmayacağına delalettir.

Rüyada çarşaf yırtmak yada yırtıldığını görmek , aldığınız bir haberi yanlış yorumlayıp boş yere kendinizi üzeceğinize delalettir.

Rüyada çarşaf yıkamak , giyim kuşamına önem gösteren bir kişiyi örnek alıp kendiniz ile ilgili olumlu değişiklikler yapmaya delalettir.

Rüyada çarşaf asmak , önceden aldığınız bir haber sayesinde tedbirli davranarak zarardan kurtulacağınıza , asılmış çarşaf görmek , fikir ve nasihatlerine uyduğunuz bir kimsenin doğruluğundan emin olmaya delalettir.

Rüyada çarşaf sermek , aranılan insan olmaya ve göze girmeye  , çarşaf toplamak , kendi yapabileceğiniz bir işi başkasına yaptıracağınıza delalettir.

 Rüyada çarşaf ütülemek , katlamak yada düzeltmek , harekete geçmek için beklediğiniz bir haberin yakın zamanda geleceğine işarettir. 

Rüyada çarşaf sermek , başarınızı sevdiklerinizle kutlamaya , aldığınız bir karar konusunda çevrenizden destek göreceğinize delalettir.

Rüyada çarşaf almak , satmak yada alınıp satıldığını görmek , işbirliği yaparak engelleri aşmaya , sizinle aynı fikirde olan insanlar ile ortak hareket etmeye , çevrenizin kalabalıklaşmasına delalettir.

Rüyada çarşaf giymek , yakaladığınız bir başarı yada elde ettiğiniz bir kazancın kaynağını çevrenizden gizlemeye , kimi tabirlere göre bencil davranarak , yardımlaştığınız kişileri hiçe sayarak kendinizi yücelteceğinize delalettir. Çarşaf giyen erkek eşinden ve yakınlarından habersiz bir işe girişir. Çarşaf giyen kadın çok yakınındaki bir insanın sırrını öğrenir.

 

 www.tabirdot.com