ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ÇAY GÖRMEK

  Rüyada çay görmek ev değişikliğine ve para veya seyahatle ile ilgili konulara delalet eder.

Rüyada çay içmek yeni bir eve taşınacağınıza ve oradaki kişilerle çok iyi anlaşacağınıza işarettir.

Rüyada çay demlemek yeni bir mülk alacağınıza ve bu mülkten para kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada çay kaşığı görmek yeni bir yere taşınacağınıza fakat parasal konuda sıkıntı yaşasanız da bu sorunların düzeleceğine işarettir.

Rüyada çay ikram etmek parasal konuda sıkıntılı olacağınız bir döneme gireceğinize fakat kısa sürede genç bir erkeğin yardımı ile sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada çay doldurmak okul veya bir kurs ile ilgili olan borçlarınızı rahat bir şekilde ödeyeceğinize fakat bu ödemenin uzun süreceğine işarettir.

Rüyada çay yapmak bir borcunuz olduğuna ve bu borcunuzu ödemekte zorlansanız da kısa sürede elinize toplu bir paranın geçmesiyle borçlarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada çay bardağı görmek bir kursa gideceğinize , yeni bilgiler edineceğinize delalettir.

Rüyada çay şekeri görmek yakın arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan birinin sizden borç isteyeceğine fakat bu isteğine karşılık vermeyeceğinize işarettir. 

Rüyada çay dökmek işinizle ilgili çıktığınız bir yolculukta parasal konuda rahatlayacağınıza ve durumunuzun daha iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada açık çay görmek ve içmek yapmış olduğunuz seyahatten tecrübeler edinerek ve kendinize birşeyler katarak döneceğinize işarettir.

Rüyada demli çay görmek ve içmek yapacağınız seyahatte çok para harcayacağınıza ve bunun sizi kötü etkileyeceğine işarettir.

Rüyada çayı soğuk içmek işinizle ilgili bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuğun kariyeriniz için olumlu etkileri olacağına delalet eder.

 

Rüyada çay içerken üstünüze döküldüğünü veya ağzınızın yandığını görmek uzun süre arka arkaya işinizle alakalı yolculuklara çıkacağınıza işarettir.

Rüyada çaydanlık görmek tek başınıza çıkacağınız yolculukta kendinizi dinleyeceğinize ve dinlenmek için çok zamanınızın olacağına delalettir.

Rüyada çayı süzerek bardaklara koyduğunu görmek eğitimizle alakalı bir seyahate çıkacağınıza ve bu seyahatin sizin için olumlu 
sonuçlanacağına işarettir , çayı süzmeden bardağa koyduğunuzu görüyorsanız eşinizle veya sevgilinizle yapacağınız seyahatte 
ilişkinizi daha iyi yerlere götüreceğinize , sorunlarınızı bu seyahatte aşacağınıza delalet eder.

 

 www.tabirdot.com