ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA CENNET  GÖRMEK

    Rüyada cennet görmek çok hayırlı gelişmelere , vefakar ve yardımsever dostlara , müjdeli haberlere delalettir.

 

Rüyada cennet gören kişi , ailesinden ve dostlarından yana sıkıntı yaşamaz , onların desteğini her zaman yanında hisseder. Cennet görmek , sadık ve iyi huylu bir eştir.

Rüyada cennetin kapısını görmek , hayallerinize çok yaklaştığınıza delalet eder. Cennetin kapısını açık görmek özendiğiniz , hayalini kurduğunuz yaşantıya erişmeye , cennetin kapısını kapalı görmek , hevesinizi alıp farklı hedeflere yöneleceğinize delalettir.

Rüyada cennete girmek , her şeyin hayal ettiğiniz şekilde gerçekleşeceğine ve beklentileriniz doğrultusunda sonuçlar alacağınıza delalettir. Cennete uçmak , olmayacağını düşünüp üzüldüğünüz bir işin farklı bir yolla gerçekleşeceğine ve mutlu olacağınıza delalettir.

Rüyada cennete gideceğini , cennete gitmek için hazırlık yaptığını görmek , bekarlar için mutlu bir evliliğe yada yakınınız olan iki kişinin bir araya gelmesine delalettir.

Rüyada cennete çağırılan , davet edilen kişi , güzel bir olayı duyurmak için görevlendirilir. Cennete çağırılan kişi , kendisinin olmadığı ortamlarda dahi adından övgü ile söz edildiğinden emin olur. Cennete çağırılmak kimi tabirlerde , yaptığınız duanın kabul gördüğüne delalettir.

Rüyada cennette gezmek , cennette olduğunu görmek , iyi ve kötü kişileri ayıracak tecrübeler yaşayarak daha emin adımlar atmaya başlayacağınıza , ilişkide baskın taraf olarak hayatınızı istediğiniz şekilde şekillendireceğinize , borçlu için borçtan kurtulmaya , hasta için ağrı ve sızılarından kurtulmakta delalettir.

Rüyada cennette namaz kıldığını görmek , adağın gerçekleşmesine , sizin gibi olmak isteyen bir kimsenin yaptığınız bir işe girişmesine ancak başarısız olup sizin büyüklüğünüzü kabul edeceğine delalettir.

Rüyada cennette akan sular , para ve mala delalet eder. Cennette gördüğünüz sular ne kadar berrak ve temiz ise kazancınız da o derecede bol olacaktır. Cennette su içen kişi helal yoldan elde edilmiş düzenli bir gelire kavuşur. 

Rüyada cennete meyve yediğini görmek , çalışmaya ihtiyaç duymadan evini geçindirmeye , dostlarınızdan birinin edindiği bir kazanç yada mutluluğu sizinle paylaşacağına delalettir. Cennette yemek yemek , nimetlerden tatmak kimi tabirlerde dünyevi zevkleri doyasıya tatmaya , ayrıcalıklı olan her şeye sahip olacağınıza delalettir.

Rüyada cennetten kovulmak , şansınızın tükendiğini düşündüğünüz bir konuda son bir çıkar yol yada şans bulacağınıza delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com