ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ GÖRMEK

   Rüyada cinsel ilişki görmek , düzenli bir hayata , evliliğe ve kavuşmaya delalettir.

Rüyada kardeş , anne , baba yada nikah düşmeyen bir akrabası ile ilişki yaşadığını gören kişi , yakın zamanda bir işe girer yada mevcut işine göre daha iyi bir iş bulur.

Rüyada kendi eşiyle birlikte cinsel ilişki yaşayan kişinin evliliği yada birlikteliği daha heyecanlı geçecek demektir.

Tanımadığı biriyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi , hayat arkadaşı ile karşılaşıp onunla dostluk kurar.

 

Rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini görüp zevk duyan kişi , sorunlarından kurtulur , zorla yada zevk duymadan görülen ilişki ise sorunlarını aşmak için bir yakınından destek görür.

Rüyasında karşı cins ile ilişkiye girmek , işlerinin yolunda gideceğine , hemcinsi ie ilişkiye girmek özlediği birisi ile beklenmedik bir ortamda karşılaşacağına delalettir.


Rüyasında insan dışı bir varlık yada hayvanlarla ilişki yaşadığını gören kişi , tanıdığı biri için ciddi duygular beslemeye başlar , arkadaşlık sevgiye dönüşür.

Kendisi yada başkası tarafından zorlamayla yaşanan bir ilişkiyi görmek , ilgi duyduğu bir insandan karşılık görmeye başlayacağına delalettir.

Başkasını herhangi bir şekilde cinsel ilişki yaşarken seyrettiğini gören kişi , bir yakını vasıtasıyla seveceği ve saygı göstereceği bir insanla tanışır.

Cinsel ilişkiyi herkesin gözünün önünde yaşadığını gören ve utanan kişi birlikte olduğu insanın sevmediği bir huyu nedeniyle münakaşa eder , eğer utanma hissetmeden yapıyorsa bir dostu tarafından kötü bir huyu yüzüne vurulur.

 

 www.tabirdot.com