ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA DANTEL GÖRMEK

  Rüyada dantel görmek , evliliğe , aile yaşantısındaki huzura , mutluluğa , sağlık alanında yahut şifacı olarak çalışmaya delalettir.

Rüyada dantel örmek , işlemek , bir arkadaşınızın evlilik haberini duyacağınıza , sağlık işi ile uğraşmaya yahut bir doktor yada hemşire ile izdivaca delalet eder.

Rüyada dantel ütülemek , yakın zamanda tanışacağınız bir kimse ile evleneceğinize veya o kişi ile aranızda kısa sürede duygusal paylaşımlar yaşanacağına yorumlanır. Dantel ütüleyen kişi yaptığı iş nedeni ile birçok kimse tarafından sevilir ve el üstünde tutulur.

Rüyada dantel sökmek , bir arkadaşınızın evliliğine aracılık edeceğinize , kendinizden küçük bir kimseye el vermeye delalet eder.

 

Rüyada danteli masanın ,televizyonun vb. bir yerin üzerine örtmek , evlilikle , çocukla alakalı hazırlıklara ve keyifli anlara delalettir.

 

Rüyada kirli dantel görmek , evinizde huzur ve mutluluğun hakim olacağına , geçmişte kalan kötü niyetli kimselerin kendi sonlarını hazırlayacaklarına, kendinizi yormadan müsibetleri defetmeye delalettir.

Rüyada dantel elbise , gecelik ve kıyafet görmek , evlilik ile alakalı hazırlıklar için alışverişe çıkmaya , hemşire yahut doktor olmaya , insanlara şifa dağıtmaya , dantel sutyen , evliliğinizden dolayı size hediye edilecek değerli eşyalara , erkek yahut kadın kişi için dantel sutyen giydiğini görmek , bir kimseye alacağınız pahalı bir hediyeye delalettir.

 

 Rüyada dantel satın almak , uzun zamandan beri süren ilişkinizi evlilikle sonuçlandıracağınıza veya aileden bir akrabanızın evleneceğine , aileden bir kimsenin sağlık ile ilgili bir işe girmesine delalettir.

Rüyada dantel satmak , bazı işlerinizin kendi isteğinizle erteleneceğine delalet eder.

Rüyada dantel hediye etmek , sevdiğiniz kimse ile çıkacağınız kısa süreli seyahate , bir kimsenin size dantel hediye etmesi , ilgi duyduğunuz insandan gelecek sürprizle işarettir.

 

 www.tabirdot.com