ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA DİŞ MACUNU GÖRMEK

    Rüyada diş macunu görmek , doğa ile mücadele ederek elde edilecek maddi kazanca , mahsülün bereketlenmesine , hayırlı olaylara delalettir.

Rüyada diş macunu almak , aile büyüklerinizden kalacak veya size verilecek toplu paraya , arsa yahut tarlaya delalet eder.

Rüyada diş macunu yemek , eşiniz veya partnerinize yapacağınız bir seyahatte kazanılacak paralara , arazi satınalmaya , tarımla uğraşmaya veya yeni bir işe yorumlanır.

Rüyada birisine diş macunu vermek , akrabalarınızla maddi konuda yaşayacağınız kısa sürecek tatsız olaylara , arazi bölüşmeye , sınır çekmeye delalettir.

Rüyada diş macununu aramak , arkadaşlarınızla yapacağınız bir seyahate ve bu seyahat sırasında tanışacağınız kişilere dikkat etmeniz gerektiğine delalettir.
 


Rüyada diş macununu  sıkmak ,
sizi kıskanan ve sizin hakkınızda konuşan kişiler olduğuna ve son zamanlarda başarılarınızın daha da artacağına , kendiniz için başaramadığınız  bir konuda , arkadaşınıza vesile olacağınıza ve arkadaşınızın mutluluğuna katkı sağlayacağınıza işarettir.


Rüyada diş macununun bittiğini görmek , maddi konuda yaşamış olduğunuz sıkıntıların son bulacağına ve hayırlı bir kimseden elinize para geçeceğine , hasadın erken yapılmasına , su ile gelecek bolluğa yorumlanır.


 

 www.tabirdot.com